zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 4 października 2023

Suffocation w lutym w Polsce

18.09.2023 21:05  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Suffocation wyruszy w europejską trasę koncertową promującą album "Hymns from the Apocrypha". Zespołowi towarzyszyć będą Sanguisugabogg, Enterprise Earth i Organectomy. W Polsce zaplanowano jeden występ. Odbędzie się on 14 lutego 2024 roku w klubie "2progi" w Poznaniu.

Suffocation promować będzie swój dziewiąty longplay studyjny, pt. "Hymns from the Apocrypha". Ukaże się on 3 listopada 2023 roku, pod banderą Nuclear Blast. Na płycie znajdzie się dziewięć kompozycji. Okładkę przygotował Justin Abraham.

W 2012 roku Frank Mullen zrezygnował z czynnego koncertowania, choć okazyjnie nadal występował z zespołem, a także pełnił rolę wokalisty na albumach studyjnych. Na potrzeby większości tras zastępowali go Bill Robinson, John Gallagher, Ricky Myers i Kevin Muller. Ostatecznie Frank Mullen rozstał się z Suffocation w 2018 roku. Rok później Ricky Myers został pełnoprawnym członkiem grupy.

Sanguisugabogg to deathmetalowa formacja z Ohio. Od początku grupie przewodzą Devin Swank na wokalu i Cody Davidson na perkusji. Kwartet promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Homicidal Ecstasy". Trafił on do sprzedaży 3 lutego 2023 roku, pod banderą Century Media Records.

Deathcore'owy Enterprise Earth nadal ogrywa swój czwarty longplay studyjny, pt. "The Chosen". Ujrzał on światło dzienne w 2022 roku. Jest to pierwsze dokonanie kapeli z Travisem Worlandem na wokalu i Dakotą Johnsonem na basie.

Organectomy pochodzi z Nowej Zelandii i gra brutalny death metal. Formacja ma na swoim koncie trzy longplaye studyjne. Ostatni z nich, pt. "Nail Below Nail", miał swoją premierę w 2022 roku.

14.02.2024 - Poznań, "2progi"
Bilety: 99 zł (I pula), 109 zł (II pula) i 140 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »