zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 13 lipca 2024

Angelus Apatrida pokazał klip do "To Whom It May Concern"

19.09.2023 09:31  autor: Verghityax, źródło: profil Angelus Apatrida na Facebooku

Hiszpanie z thrashmetalowego Angelus Apatrida zaprezentowali teledysk do "To Whom It May Concern", drugiego singla ze swojego ósmego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Aftermath". Premiera płyty odbędzie się 20 października 2023 roku, pod egidą Century Media Records.

Na "Aftermath" znajdzie się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Baboon Records". W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Jamey Jasta z Hatebreed, Todd La Torre z Queensryche, Pablo Garcia z WarCry i Sho-Hai. Miksami i masteringiem zajął się Chris "Zeuss" Harris. Okładkę przygotował Gyula Havancsak.

Lista utworów:

1. Scavenger
2. Cold
3. Snob
4. Fire Eyes
5. Rats
6. To Whom It May Concern
7. Gernika
8. I Am Hatred
9. What Kills Us All
10. Vultures and Butterflies

Thrashmetalowcy rozpoczęli działalność w 2000 roku. W skład kapeli weszli David G. Alvarez i Guillermo Izquierdo na gitarze, Alberto Gayoso na wokalu, Jose J. Izquierdo na basie i A.T. na perkusji. W 2001 roku światło dzienne ujrzała debiutancka demówka Hiszpanów, pt. "Lost in the Realms of Orchinodaemon". Już po sesji nagraniowej formację opuścili Alberto Gayoso i A.T. Nowym bębniarzem został Victor Valera, z kolei obowiązki wokalne przejął gitarzysta Guillermo Izquierdo. Od tego czasu Angelus Apatrida nagrywa i koncertuje w niezmienionym składzie.

Komentarze
Dodaj komentarz »