zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 1 marca 2024

Mag, Chainsword i Scruda w Toruniu

21.09.2023 21:19  autor: Verghityax, źródło: profil Chainsword na Facebooku

Formacje Mag, Chainsword i Scruda zapowiedziały koncert w Toruniu. Odbędzie się on 20 października 2023 roku w klubie "NRD".

Doommetalowy Mag ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Pod krwawym księżycem". Ukazał się on 25 listopada 2022 roku, pod egidą Piranha Music. Na albumie znalazło się sześć kompozycji. Materiał zmiksował Grzegorz Kobus, z kolei za mastering odpowiada Michał Kupicz. Okładkę przygotował Adam Bejnarowicz.

Mag zadebiutował 10 kwietnia 2020 roku longplayem studyjnym, zatytułowanym po prostu "Mag". Wydawnictwo miało swoją premierę za sprawą Piranha Music. Na krążku znalazło się pięć kompozycji, które zespół zarejestrował w 2019 roku w "VIP Sound", pod okiem Patryka Wachowskiego. Za miksy odpowiada Jacek Stasiak z "Kongo Studio". Oprawę graficzną wykonał Adam Bejnarowicz - powstała ona w oparciu o rzeźbę autorstwa Asi Rasały.

Chainsword promuje obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Blightmarch". Premiera wydawnictwa miała miejsce 27 lutego 2021 roku za sprawą Godz Ov War Productions. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji. Partie gitar, basu i wokalu powstały w "Primate 666 Studio", ścieżki perkusyjne zarejestrowano w "Nebula Studio". Miksy i mastering wykonał Haldor Grunberg z "Satanic Audio". W utworze tytułowym gitarowe solo gościnnie zagrał Seru z Belzebong. Okładkę przygotował Wilson German Arrieta.

Chainsword to warszawski kwintet, w skład którego wchodzą muzycy związani z takimi zespołami jak Virulent Scourge, Sun No More, Licorea i Tankograd. Debiutancki singiel Chainsword, pt. "Faceless Tormentor", ujrzał światło dzienne w 2018 roku.

Gdańska Scruda ma na swoim koncie debiutancką EP-kę, zatytułowaną "Barbarian State of the Mind". Premiera wydawnictwa miała miejsce 24 kwietnia 2022 roku. Na EP-ce znalazło się osiem kompozycji. Za miksy i mastering odpowiada Black Peak Records.

Scrudę tworzą The Conqueror na basie i wokalu, Firecracker na gitarze i wokalu wspomagającym oraz Wall of Flash na perkusji.

20.10 - Toruń, "NRD"
Start: 19:00
Bilety: 39 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »