zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 1 marca 2024

Harmonogram warszawskiego koncertu Destruction i Whiplash

28.10.2023 15:28  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Organizator warszawskiego koncertu Destruction, Whiplash, Enforcer i Crisix udostępnił harmonogram wydarzenia. Odbędzie się ono 31 października 2023 roku w klubie "Proxima" w Warszawie.

19:00: Crisix
19:55: Enforcer
21:00: Whiplash
22:10: Destruction

Dyskografię Destruction zamyka "Diabolical", siedemnasty longplay studyjny w dorobku kapeli. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 8 kwietnia 2022 roku, pod banderą Napalm Records. "Diabolical" to pierwsze dokonanie Destruction zarejestrowane bez udziału Mike'a Sifringera. Gitarzysta rozstał się z kapelą z powodu problemów z uzależnieniem. Jego miejsce zajął Martin Furia. Na płycie znalazło się trzynaście kompozycji, w tym cover "City Baby Attacked by Rats" GBH. Okładkę przygotował Gyula Havancsak.

Dyskografię Whiplash zamyka split "Revolution Starts Here" z Released Anger. Ukazał się on w 2016 roku. Ostatni longplay studyjny grupy, pt. "Unborn Again", miał swoją premierę w 2009 roku.

Grupie przewodzi gitarzysta i wokalista Tony Portaro. Funkcję basisty pełni od 2011 roku Dank DeLong. Już po wydaniu splita "Revolution Starts Here" z formacją rozstał się perkusista Tom Tierney. Jego miejsce zajął Ron Lipnicki, dawny bębniarz Overkill. Na żywo kapelę wspiera basista Will Winton.

Szwedzki Enforcer promować będzie swój szósty longplay studyjny, pt. "Nostalgia". Składający się z trzynastu utworów materiał muzycy zrealizowali w "Hvergelmer Studios". Produkcją i miksami zajął się Olof Wikstrand, wokalista i gitarzysta grupy. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 5 maja 2023 roku, pod banderą Nuclear Blast.

Crisix to thrashmetalowy kwintet z Barcelony. Obecnie muzycy promują swój siódmy longplay studyjny, pt. "Still Rising... Never Rest". Jego premiera miała miejsce 13 października 2023 roku. Na płycie znalazł się nagrany na nowo materiał z "Rise...Then Rest", drugiego albumu Hiszpanów. Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Gerard Rigau.

31.10 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 149 zł (przedsprzedaż)

Komentarze
Dodaj komentarz »