zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 listopada 2023

Sadus wypuścił wideo z tekstem do "Anarchy"

18.11.2023 14:54  autor: Verghityax, źródło: profil Sadusa na Facebooku

Sadus wypuścił wideo z tekstem do utworu "Anarchy" ze swojego szóstego longplaya studyjnego, pt. "The Shadow Inside". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 17 listopada 2023 roku, pod banderą Nuclear Blast.

Na "The Shadow Inside" znalazło się dziesięć kompozycji. Nad produkcją materiału czuwał Juan Urteaga. Okładkę przygotował Travis Smith.

"The Shadow Inside" jest pierwszym dokonaniem grupy bez jej współzałożyciela i basisty Steve'a DiGiorgio.

Lista utworów:

1. First Blood
2. Scorched and Burnt
3. It's the Sickness
4. Ride the Knife
5. Anarchy
6. The Devil in Me
7. Pain
8. No Peace
9. New Beginnings
10. The Shadow Inside

Sadus powstał w 1984 roku w Kalifornii, w jego skład weszli Darren Travis na wokalu i gitarze, Rob Moore na drugiej gitarze, Steve DiGiorgio na basie i Jon Allen na perkusji. Po wypuszczeniu dwóch demówek zespół debiutował splitem "Raging Death" z Lethal Presence, Xecutioner, Betrayel i R.A.V.A.G.E. Pierwszy album studyjny Sadus, pt. "Illusions", ujrzał światło dzienne w 1988 roku.

Po premierze trzeciego longplaya, pt. "A Vision of Misery", z formacji odszedł gitarzysta Rob Moore. W rezultacie od 1993 roku Sadus funkcjonował jako trio. Później zespół wydał jeszcze dwa albumy: "Elements of Anger" w 1997 roku i "Out for Blood" w 2006 roku.

Ostatnie koncerty Sadusa miały miejsce w maju 2007 roku, kiedy grupa supportowała Obituary w Meksyku. W 2014 roku basista Steve DiGiorgio wrócił do Testament, zastępując Grega Christiana.

Tagi: Sadus
Komentarze
Dodaj komentarz »