zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 13 lipca 2024

"Czarna Wigilia" po raz piąty

19.11.2023 15:13  autor: Verghityax, źródło: profil "Korby" na Facebooku

W katowickim pubie "Korba" odbędzie się 23 grudnia 2023 roku piąta odsłona "Czarnej Wigilii". Na scenie zaprezentują się Sznur, Pleń, Okrutnik, Nekkrolust i Hasselhoff Messerschmitt.

Blackmetalowy Sznur promować będzie swój czwarty album studyjny, zatytułowany "Ludzina". Materiał został nagrany, zmiksowany i poddany masteringowi w "Heinrich House Studio". Płyta ukazała się 24 lipca 2023 roku za sprawą Godz Ov War Productions.

Wcześniej wałbrzyska formacja Sznur wydała trzy albumy: "Sznur", "Zabić się będąc martwym" i "Dom człowieka".

Blackmetalowy Pleń wydał 7 lipca 2023 roku swój debiutancki album, zatytułowany "Przechrzta". Materiał ukazał się na CD i kasecie magnetofonowej, pod egidą Old Temple. Na zawartość płyty składa się siedem kompozycji. Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Neithan z Whalesong.

Okrutnik ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Krwawy pontyfikat". Jego premiera odbyła się 10 listopada 2023 roku, pod banderą Ossuary Records. Na wydawnictwie znalazło się dziewięć kompozycji, które powstały w "Tvvardovvian Barn Studios". Mastering wykonano w "HiGain Studio". Okładkę przygotował Dawid Boldys.

W czerwcu 2022 roku Okrutnik wypuścił singiel, zatytułowany "Dzwony". Jest to trzeci singiel Okrutnika nagrany z nowym wokalistą. Michała Dryjańskiego zastąpił w 2021 roku Marcin Kulik.

Nekkrolust to śląska formacja grająca fuzję speed i black metalu. W lutym 2023 roku światło dzienne ujrzała debiutancka demówka, pt. "Night of the Whore".

23.12 - Katowice, "Korba"
Start: 18:30
Bilety: 50 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »