zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 listopada 2023

Dziewiąta odsłona "Metalowej Twierdzy" w Zamościu

19.11.2023 20:48  autor: Verghityax, źródło: profil "Metalowej Twierdzy" na Facebooku

W "Kazamacie Wschodniej Bastionu I" w Zamościu odbędzie się 2 grudnia 2023 roku dziewiąta edycja "Metalowej Twierdzy". Tym razem na scenie zaprezentują się formacje Hate, Planet Hell i Grindcrime.

Hate promować będzie swój dwunasty longplay studyjny, zatytułowany "Rugia". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 15 października 2021 roku za sprawą Metal Blade Records. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w białostockim "Hertz Studio", pod okiem braci Wiesławskich. Zajęli się oni również miksami i masteringiem. "Rugia" to pierwsze dokonanie Hate z Danielem Rutkowskim w roli perkusisty - zastąpił on na tym stanowisku Pavulona.

W lipcu 2018 roku Hate rozstał się z Napalm Records po niemal pięcioletniej współpracy i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią Metal Blade Records.

Planet Hell promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Mission Two". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 9 listopada 2019 roku za sprawą Mad Lion Records. Materiał na "Mission Two" nagrany został w "DMB Studio" w Bielsku-Białej. Za realizację odpowiada Dominik Wawak. Podobnie jak debiutancki "Mission One", tak i jego następca jest albumem konceptualnym, inspirowanym najsłynniejszą powieścią Stanisława Lema, pt. "Solaris".

2.12 - Zamość, "Kazamata Wschodnia Bastionu I"
Start: 18:00
Bilety: 80 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »