zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 maja 2024

Dom Zły udostępnia teledysk do "Ku pogrzebaniu serc"

24.12.2023 19:56  autor: Verghityax, źródło: profil Domu Złego na Facebooku

Dom Zły udostępnił teledysk do "Ku pogrzebaniu serc", tytułowego utworu z nadchodzącego longplaya studyjnego. Wydawnictwo ukaże się na początku 2024 roku i dostępny będzie na CD oraz płycie winylowej. Wydawcą jest Arcadian Industry.

Za realizację obrazu odpowiadają Maciej Cesarczyk i Rafał Rudzki.

Na potrzeby albumu zespół przygotował osiem kompozycji. Sesja nagraniowa odbyła się w "Mustache Ministry Studio", pod nadzorem Marcina Klimczaka. Masteringiem zajął się Tim De Gieter.

Dyskografię Domu Złego zamyka EP-ka studyjna, zatytułowaną "Śnisz bory tak gęste". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 5 lipca 2021 roku za sprawą Arcadian Industry. Materiał zarejestrowany został w grudniu 2020 i styczniu 2021 roku w studiu "Wieloślad". Miksami zajął się Marcin Klimczak, za mastering odpowiada Haldor Grunberg.

Dom Zły wydał 11 czerwca 2019 roku swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Rytuał". Sesja nagraniowa odbyła się w listopadzie i grudniu 2018 roku w "Mustache Ministry Studio", pod okiem Marcina Klimczaka, który odpowiada również za miksy i mastering. Część repertuaru została potem nagrana na nowo z powodu rozstania z wokalistą Krzysztofem Dziakiem. Zastąpiła go Ania Truszkowska.

Tagi: Dom Zły
Komentarze
Dodaj komentarz »