zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 20 lipca 2024

Shodan, Zmarłym i Profeci w Warszawie

4.01.2024 21:02  autor: Verghityax, źródło: profil Shodan na Facebooku

W klubie "Potok" w Warszawie odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku koncert, pod szyldem "Until Death Takes Us". Zagrają Shodan, Zmarłym, Profeci, Abominated, Ortsul i Trwoga.

Shodan przyjedzie z materiałem z trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "None Shall Prevail". Jego premiera miała miejsce 5 maja 2023 roku, pod banderą włoskiej Time to Kill Records. Na albumie znalazło się dziewięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Heinrich House Studio" i "Santa Studio". Miksami zajęli się Arkadiusz "Malta" Malczewski i Mikołaj Kiciak. Za mastering odpowiada Kai Stahlenberg z "Kohlekeller Studio". Okładkę przygotował Pastor Graphics.

Już po sesji nagraniowej do "None Shall Prevail" z kapelą rozstał się basista Tomasz Sadlak. Jego miejsce zajął Boro z Lilla Veneda.

Blackmetalowa formacja Zmarłym zadebiutowała we wrześniu 2020 roku, wydanym własnym sumptem minialbumem "Ziemie jałowe". Grupa wciąż promuje swój pierwszy longplay, pt. "Druga fala", który trafił do sprzedaży 21 listopada 2021 roku za pośrednictwem Godz Ov War Productions.

Profeci promują obecnie swój trzeci longplay studyjny, pt. "Ubóstwo". Wydawnictwo miało swoją premierę 12 maja 2023 roku za pośrednictwem Godz Ov War Productions. Sesja nagraniowa odbyła się jesienią 2022 roku w "Studiu Cierpienie" w Smarzykowie. Udział wzięli w niej gitarzysta i wokalista Piołun, gitarzysta Gustaw, basista Mikis i perkusista Nieboga. Miksy i mastering wykonał Haldor Grunberg w "Satanic Audio". Autorem ilustracji na okładce jest Krzysztof Nowicki.

Deathmetalowy Abominated ogrywa obecnie swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Traumatic Putrefaction". Ukazał się on 22 września 2023 roku na CD, winylu i w formacie cyfrowym, pod banderą Godz Ov War Productions. Za wydanie materiału na kasecie magnetofonowej odpowiada Destruktion Records. Na płycie znalazło się dziewięć kompozycji, które Abominated zarejestrował w "Chróst Studio" w Sulejówku. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Paweł Sota. Okładkę przygotował Juanjo Castellano.

Blackmetalowy Ortsul nadal ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Nasza Pani". Składający się z ośmiu kompozycji materiał ujrzał światło dzienne 16 października 2022 roku.

Zespół Trwoga ma na swoim koncie debiutancką demówkę, longplaya studyjnego, zatytułowanego po prostu "Trwoga" oraz EP-kę "Vinculum Aeternitatis". Ta ostatnia ukazała się 3 października 2022 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »