zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 17 kwietnia 2024

Besatt, Zgroza i Proch w Skarżysku-Kamiennej

5.02.2024 15:02  autor: Verghityax, źródło: profil Besatt na Facebooku

Formacje Besatt, Zgroza, Proch i Gilotyna zapowiedziały koncert w Skarżysku-Kamiennej. Odbędzie się on 24 lutego 2024 roku w klubie "Semafor".

Besatt promować będzie swój jedenasty longplay studyjny, pt. "Supreme and True at Night". Materiał - na CD, kasecie magnetofonowej i w formacie cyfrowym - opublikowany został 27 sierpnia 2021 roku za sprawą Witching Hour Productions. Sesja nagraniowa odbyła się w pierwszej połowie maja 2021 roku w białostockim "Hertz Studio". Autorem okładki albumu jest Marcelo Vasco.

Blackmetalowy Besatt powstał w 1991 roku w Bytomiu. Jedynym członkiem łączącym wszystkie dotychczasowe składy jest basista i wokalista Beldaroh. Obecnie towarzyszą mu gitarzyści Astaroth i Colossus oraz perkusista Exernus. Zespół ma w dorobku między innymi jedenaście longplayów studyjnych i kilka splitów.

Blackmetalowa Zgroza przyjedzie ze swoim pierwszym longplayem studyjnym, pt. "Życie to zmysł, o którym zapomniano". Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zespół wydał 24 grudnia 2020 roku. W składzie znajdują się: perkusista Zmor z zespołu Proch, gitarzysta Antris z grupy Lilla Veneda i wokalistka Kyriake.

Blackmetalowa formacja Proch nadal ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Trupi synod". Ujrzał on światło dzienne 9 marca 2018 roku. Znalazło się na nim jedenaście kompozycji, które muzycy zarejestrowali w "Androfag Studio". Już po sesji nagraniowej z zespołem rozstał się gitarzysta Wij, jego miejsce zajął Heretyk.

Proch to blackmetalowa formacja, działająca od 2013 roku. Jej trzon stanowią wokalista i basista Moloh oraz perkusista Zmor. Po dwóch latach trio wydało swoją debiutancką demówkę, pt. "Urna".

Thrashmetalowa Gilotyna ma na swoim koncie jeden album studyjny. Nosi on tytuł "Hate Speech" i ukazał się w 2017 roku. Materiał powstał w "Studio Młyn".

24.02 - Skarżysko-Kamienna, "Semafor"
Start: 18:30
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »