zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 2 marca 2024

Accept zapowiedział premierę albumu "Humanoid"

13.02.2024 09:17  autor: Verghityax, źródło: profil Accept na Facebooku

Accept zapowiedział premierę swojego siedemnastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Humanoid". Ukaże się on 26 kwietnia 2024 roku, pod egidą Napalm Records.

Materiał na "Humanoid" wyprodukował Andy Sneap.

Dyskografię Accept zamyka "Too Mean to Die", szesnasty longplay studyjny w dorobku zespołu. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 29 stycznia 2021 roku, za sprawą Nuclear Blast. Materiał zarejestrowany został w Nashville, pod okiem Andy'ego Sneapa. Okładkę przygotował Gyula Havancsak.

Accept wydał w kwietniu 2019 roku singiel "Life's a Bitch". Na drugiej stronie winylowego nośnika znalazło się koncertowe wykonanie "Restless and Wild". Już po zarejestrowaniu "Life's a Bitch" muzycy Accept poinformowali, że nowym basistą zespołu został Martin Motnik z Code of Perfection. Zastąpił on na tym stanowisku Petera Baltesa, który rozstał się z grupą w listopadzie 2018 roku. Jeszcze w 2019 roku do kapeli dołączył Philip Shouse w charakterze trzeciego gitarzysty.

Przypominamy, że Accept wystąpi na "Mystic Festival 2024". Wydarzenie odbędzie się w dniach od 5 do 8 czerwca na terenie "Stoczni Gdańskiej". Na festiwalu zagrają między innymi Megadeth, Machine Head, Bruce Dickinson, Bring Me the Horizon, Biohazard, Body Count, Kreator, Sodom, Asphyx, Satyricon, Kerry King, Life of Agony, Fear Factory, Terrorizer, Suffocation, Crowbar, Chelsea Wolfe, Furia, Vio-lence, Insomnium, Orange Goblin, Blasphemy, Graveyard, Leprous, Textures, High On Fire, Wayfarer, Vltimas, Dool, Mysticum, Enter Shikari i Thy Art Is Murder.

Tagi: Accept
Komentarze
Dodaj komentarz »