zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 lipca 2024

Datura, FernandeF i AcidSitter w Kielcach

1.03.2024 19:18  autor: Verghityax, źródło: profil Datury na Facebooku

Formacje Datura, FernandeF i AcidSitter zapowiedziały koncert w Kielcach. Odbędzie się on 8 marca 2024 roku w klubokawiarni "Quest".

Datura to warszawska formacja post-metalowa. 1 grudnia 2022 roku kwintet wypuścił swój debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Datura". Składający się z czterech kompozycji materiał zarejestrowany został w "Santa Studio". Miksami i masteringiem zajął się Marcin Rybicki z "Left Hand Studio".

FernandeF to kielecka formacja łącząca w swojej twórczości krautrocka z muzyką psychodeliczną i progresywną. W kwietniu 2020 roku światło dzienne ujrzała debiutancka demówka. Obecnie grupa promuje swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Magnetic Faberge". Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zrealizowany został w "Kongo Studio". Za miksy i mastering odpowiada Jacek Stasiak.

AcidSitter to krakowski zespół grający psychodelicznego rocka. W jego skład wchodzą Tetsuya Nara, Rafał Klimczak, Tomek Głuc i Filip Franczak. 3 listopada 2023 roku formacja opublikowała swój pierwszy album, pt. "Make Acid Great Again". Znalazło się na nim osiem utworów, z których pięć ukazało się wcześniej w formie singli.

8.03 - Kielce, "Quest"
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »