zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 maja 2024

Dool prezentuje teledysk do "Venus in Flames"

1.03.2024 14:39  autor: Verghityax, źródło: profil Dool na Facebooku

Dool zaprezentował teledysk do utworu "Venus in Flames" ze swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "The Shape of Fluidity". Ukaże się on 19 kwietnia 2024 roku za sprawą Prophecy Productions.

Na "The Shape of Fluidity" znajdzie się dziewięć kompozycji. Za produkcję i miksy materiału odpowiada Magnus Lindberg z Cult of Luna. Jest to pierwsze dokonanie formacji z perkusistą Vincentem Kreyderem. Zastąpił on na tym stanowisku Michę Haringa.

Lista utworów:

1. Venus in Flames
2. Self-Dissect
3. The Shape of Fluidity
4. Currents
5. Evil in You
6. House of a Thousand Dreams
7. Hermagorgon
8. Hymn for a Memory Lost
9. The Hand of Creation

Dyskografię Dool zamyka koncertowy album, pt. "Visions of Summerland (Live at Arminius Church Rotterdam)". Ukazał się on 24 listopada 2023 roku, pod egidą Prophecy Productions. Na płycie znalazł się zapis występu, który odbył się 23 grudnia 2022 roku w kościele Jakuba Arminiusa w Rotterdamie. Był to ostatni koncert Dool z udziałem perkusisty Michy Haringa.

Dool, w którego skład wchodzą między innymi muzycy The Devil's Blood, powstał w Rotterdamie. W swojej twórczości kapela łączy rock z elementami gotyckimi i psychodelicznymi. W 2017 roku światło dzienne ujrzała debiutancka płyta grupy, pt. "Here Now, There Then". Składający się z ośmiu kompozycji materiał wyprodukował Pieter Kloos.

Tagi: Dool
Komentarze
Dodaj komentarz »