zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 kwietnia 2024

Exodus i Deicide zagrają w Warszawie

2.03.2024 14:50  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Exodus wyruszy w trasę koncertową po Europie. W Polsce zaplanowano jeden występ - odbędzie się on 8 sierpnia 2024 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie. W charakterze gościa specjalnego zagra Deicide.

Dyskografię Exodus zamyka "Persona Non Grata", jedenasty longplay studyjny w dorobku kapeli. Wydawnictwo ukazało się 19 listopada 2021 roku, pod banderą Nuclear Blast Records. Sesja nagraniowa odbyła się w Lake Almanor. Produkcją zajął się sam zespół z pomocą inżyniera dźwięku Steve'a Lagudiego. Miksami zajął się Andy Sneap. W sesji gościnnie wziął udział Rick Hunolt, dawny gitarzysta Exodus. Okładkę przygotował Par Olofsson.

Poprzedni album grupy, pt. "Blood In, Blood Out", to pierwsze studyjne dokonanie Exodus ze Stevem Souzą na wokalu od czasu "Tempo of the Damned" z 2004 roku. Zetro powrócił do zespołu w czerwcu 2014 roku po dziesięcioletniej przerwie, zastępując Roba Dukesa.

Deicide promować będzie "Banished by Sin", swój trzynasty longplay. Będzie to pierwsze dokonanie Amerykanów z Taylorem Nordbergiem na gitarze. Dołączył on do grupy w 2022 roku, zastępując Chrisa Cannellę. Miksami i masteringiem materiału zajął się Josh Wilbur. "Banished by Sin" ujrzy światło dzienne 26 kwietnia 2024 roku, pod egidą Reigning Phoenix Music.

Bilety na warszawski koncert Exodus i Deicide trafią do sprzedaży 5 marca o godzinie 11:00.

8.08 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 159 zł (przedsprzedaż) i 190 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Exodus, Deicide
Komentarze
Dodaj komentarz »