zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 kwietnia 2024

God Dethroned wystąpi w Krakowie

2.03.2024 19:37  autor: Verghityax, źródło: profil klubu "Zaścianek" na Facebooku

Holenderski God Dethroned zapowiedział koncert w Polsce. Odbędzie się on 10 marca 2024 roku w klubie "Zaścianek" w Krakowie. W charakterze supportu zaprezentuje się thrashmetalowy Archaic.

God Dethroned kończy obecnie pracę nad materiałem na swój dwunasty longplay studyjny. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Sandlane Recording Facilities". Jest to pierwsze wydawnictwo kapeli z perkusistą Frankem Schilperoortem. Dołączył on do grupy w 2021 roku, zastępując Michiela van der Plichta.

Ostatni album God Dethroned, pt. "Illuminati", ujrzał światło dzienne 7 lutego 2020 roku, pod banderą Metal Blade Records. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał powstał w "Woodland Park Studios".

God Dethroned reaktywował się w 2014 roku. Z poprzedniego składu do grupy wrócili gitarzysta i wokalista Henri Sattler oraz perkusista Michiel van der Plicht.

Archaic to thrashmetalowa formacja z Budapesztu. Węgierski kwartet ogrywa obecnie swój trzeci longplay studyjny, pt. "The Endgame Protocol". Trafił on do sprzedaży 4 marca 2022 roku.

Zespół powstał w 2004 roku. Od początku przewodzą mu gitarzysta Laszlo Puski i perkusista Csaba Zoltan Szabo. Wcześniej obaj udzielali się w Braindeath.

10.03 - Kraków, "Zaścianek"
Start: 20:00
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 109 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »