zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2024

Gatecreeper opublikował teledysk do "The Black Curtain"

22.03.2024 15:14  autor: Verghityax, źródło: profil Gatecreeper na Facebooku

Amerykanie z deathmetalowego Gatecreeper wypuścili teledysk do utworu "The Black Curtain" ze swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Dark Superstition". Wydawnictwo ukaże się 17 maja 2024 roku, pod egidą Nuclear Blast.

Obraz wyreżyserował Max Moore.

Na "Dark Superstition" znajdzie się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "God City Studios" w Salem. Produkcją i miksami zajął się Kurt Ballou. Okładkę namalowała Lena Richter.

Lista utworów:

1. Dead Star
2. Oblivion
3. The Black Curtain
4. Masterpiece of Chaos
5. Superstitious Visions
6. A Chilling Aura
7. Caught in the Treads
8. Flesh Habit
9. Mistaken for Dead
10. Tears Fall from the Sky

Gatecreeper powstał w 2013 roku i od początku działa w niemal niezmienionym składzie - trzon formacji stanowią Chase H. Mason na wokalu, Eric Wagner na gitarze i Metal Matt na perkusji. Debiutancka EP-ka, zatytułowana po prostu "Gatecreeper", ukazała się rok później.

Tagi: Gatecreeper
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Gatecreeper opublikował teledysk do "The Black Curtain"
arekn (gość, IP: 83.20.75.*), 2024-05-22 22:06:11 | odpowiedz | zgłoś
Ktoś tu z czytelników rockmetalu nazwał to co teraz gra Gatecreeper na tej Dark Superstition patomelodeathem, to samo kiedyś jak byli supportem dla Death To All, że nie godni, no cóż, jak dla mnie jest to melodeathohardcore. Czasami jak nie mogę sobie wyrobić zdania w domu biorę taką muzykę do auta. I co? No jedzie się przy tym dobrze. Posłuchać na pewno można.
re: Gatecreeper opublikował teledysk do "The Black Curtain"
Bungo (gość, IP: 83.22.104.*), 2024-05-24 18:42:39 | odpowiedz | zgłoś
Ja ich widziałem w KRK przed DTA, bardzo mi się nie podobali, tak bardzo, że ich zapamiętałem. Jak dla mnie, strasznie prostackie łupanko, bez ładu i składu. Ale ktoś napisał, że mu się podobało, bo był solidny wp...ol. Nie zgodzę się, ale szanuję, niektórzy wywijali i skakali zadowoleni, wiec pewnie im się podobało ;-)
re: Gatecreeper opublikował teledysk do "The Black Curtain"
arekn (gość, IP: 83.20.69.*), 2024-05-26 22:14:34 | odpowiedz | zgłoś
Nie miałem okazji być na tym koncercie ale obaj wiemy, że Death i DTA to coś niepowtarzalnego, Gatecreeper wiedzieli (a może nie), że będą supportować legendarnych muzyków z jeszcze bardziej legendarnego zespołu, chyba dla niektórych, wszechczasów. Dajmy sobie spokój z tym Gatecreeperem choć rzeczywiście słychać dobrego perkusistę i niezłego hardcorowego wokalistę. Na takie koncerty chodzi się tylko i wyłącznie aby posłuchać tych co mieli zaszczyt grać z Schuldinerem a młody Max Phelps z Cynica i Obscury świetnie zastępuje naszą legendę. Na YT jest najnowszy koncert DTA z Nowego Jorku z The Gramercy Theatre. Ci ludzie nadal są wielcy. Wszystkim polecam.