zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 maja 2024

Datura i Moriah Woods przed Sunnatą w Warszawie

4.04.2024 19:50  autor: Verghityax, źródło: profil Sunnaty na Facebooku

Sunnata zapowiedziała koncert z okazji premiery swojego piątego longplaya studyjnego, pt. "Chasing Shadows". Odbędzie się on 10 maja 2024 roku w klubie "Hybrydy" w Warszawie. W charakterze gości na scenie zaprezentują się również Datura i Moriah Woods.

Sesję nagraniową do "Chasing Shadows" Sunnata rozpoczęła 11 listopada 2023 roku w "W Dobrym Tonie Studio". Zajęła ona niemal dwa tygodnie. Sam proces komponowania trwał dwa lata. Miksami i masteringiem zajął się Marcin Buźniak. Na płytę trafi jedenaście kompozycji.

Sunnata powstała w 2013 roku w Warszawie - wcześniej ten sam skład funkcjonował pod nazwą Satellite Beaver. Debiutancki singiel kwartetu, pt. "Asteroid", ujrzał światło dzienne w styczniu 2014 roku. Dwa miesiące później formacja wydała własnym sumptem "Climbing the Colossus", swój pierwszy longplay.

Datura to warszawska formacja post-metalowa. 1 grudnia 2022 roku kwintet wypuścił swój debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Datura". Składający się z czterech kompozycji materiał zarejestrowany został w "Santa Studio". Miksami i masteringiem zajął się Marcin Rybicki z "Left Hand Studio".

Moriah Woods ogrywa obecnie swój trzeci longplay studyjny, pt. "Human". Jego premiera miała miejsce 16 grudnia 2022 roku. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał powstał w "Mustache Ministry Studios". W sesji udział wzięli również Michał Głos na perkusji, Greg Łyjak na gitarze elektrycznej i Wojtek Kołodziej na basie.

Moriah Woods to amerykańska wokalistka, gitarzystka i kompozytorka z Colorado, która w wieku dwudziestu czterech lat przeprowadziła się do Polski. Od tego czasu wydała trzy płyty solowe oraz "The Animal" z zespołem The Feral Trees.

10.05 - Warszawa, "Hybrydy"
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »