zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 maja 2024

Kerry King prezentuje wideo do "Residue"

14.04.2024 14:54  autor: Verghityax, źródło: Reigning Phoenix Music

Kerry King zaprezentował teledysk do "Residue", drugiego singla ze swojego pierwszego albumu solowego, pt. "From Hell I Rise". Wydawnictwo ukaże się 17 maja 2024 roku, pod egidą Reigning Phoenix Music.

W skład solowego zespołu Kerry'ego Kinga wchodzą Mark Osegueda z Death Angel na wokalu, Phil Demmel z Vio-lence na gitarze, Paul Bostaph ze Slayer na perkusji i Kyle Sanders z Hellyeah na basie.

Na "From Hell I Rise" znajdzie się trzynaście kompozycji. Dwie z nich - "From Hell I Rise" i "Rage" - powstały pierwotnie z myślą o albumie "Repentless" Slayer, jednak ostatecznie nie trafiły na wydawnictwo. Produkcją zajął się Josh Wilbur.

Lista utworów:

1. Diablo
2. Where I Reign
3. Residue
4. Idle Hands
5. Trophies of the Tyrant
6. Crucifixation
7. Tension
8. Everything I Hate About You
9. Toxic
10. Two Fists
11. Rage
12. Shrapnel
13. From Hell I Rise

Przypominamy, że Kerry King wystąpi na "Mystic Festival 2024". Wydarzenie odbędzie się w dniach od 5 do 8 czerwca na terenie "Stoczni Gdańskiej". Na festiwalu zagrają między innymi Megadeth, Machine Head, Bruce Dickinson, Bring Me the Horizon, Accept, Biohazard, Body Count, Kreator, Sodom, Paradise Lost, Asphyx, Satyricon, Life of Agony, Fear Factory, Terrorizer, Suffocation, Dark Funeral, Crowbar, Chelsea Wolfe, Furia, Vio-lence, Insomnium, Orange Goblin, Blasphemy, Graveyard, Leprous, Textures, High On Fire, Wayfarer, Vltimas, Dool, Mysticum, Enter Shikari i Thy Art Is Murder.

Tagi: Kerry King
Komentarze
Dodaj komentarz »