zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 14 czerwca 2024

Kerry King udostępnił teledysk do "Toxic"

24.05.2024 09:33  autor: Verghityax, źródło: Reigning Phoenix Music

Kerry King zaprezentował teledysk do utworu "Toxic" ze swojego pierwszego albumu solowego, pt. "From Hell I Rise". Wydawnictwo ukazało się 17 maja 2024 roku, pod egidą Reigning Phoenix Music.

W skład solowego zespołu Kerry'ego Kinga wchodzą Mark Osegueda z Death Angel na wokalu, Phil Demmel z Vio-lence na gitarze, Paul Bostaph ze Slayer na perkusji i Kyle Sanders z Hellyeah na basie.

Na "From Hell I Rise" znalazło się trzynaście kompozycji, które zarejestrowano w "Henson Studios". Dwie z nich - "From Hell I Rise" i "Rage" - powstały pierwotnie z myślą o albumie "Repentless" Slayer, jednak ostatecznie nie trafiły na wydawnictwo. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Josh Wilbur.

Lista utworów:

1. Diablo
2. Where I Reign
3. Residue
4. Idle Hands
5. Trophies of the Tyrant
6. Crucifixation
7. Tension
8. Everything I Hate About You
9. Toxic
10. Two Fists
11. Rage
12. Shrapnel
13. From Hell I Rise

Przypominamy, że Kerry King wystąpi na "Mystic Festival 2024". Wydarzenie odbędzie się w dniach od 5 do 8 czerwca na terenie "Stoczni Gdańskiej". Na festiwalu zagrają między innymi Megadeth, Machine Head, Bruce Dickinson, Bring Me the Horizon, Accept, Biohazard, Body Count, Kreator, Sodom, Paradise Lost, Asphyx, Satyricon, Life of Agony, Fear Factory, Terrorizer, Suffocation, Dark Funeral, Crowbar, Chelsea Wolfe, Furia, Vio-lence, Insomnium, Orange Goblin, Blasphemy, Graveyard, Leprous, Textures, High On Fire, Wayfarer, Vltimas, Dool, Mysticum, Enter Shikari i Thy Art Is Murder.

Tagi: Kerry King
Komentarze
Dodaj komentarz »