zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 maja 2024

"Heavy Pop" .Wavs do odsłuchu w całości

20.04.2024 19:15  autor: Verghityax, źródło: profil .Wavs na Facebooku

Zespół .Wavs udostępnił całą zawartość swojego drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Heavy Pop". Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce 17 kwietnia 2024 roku.

Na "Heavy Pop" znalazło się czternaście kompozycji. Partie perkusji zrealizowane zostały w "Studio Centrum" w roku 2023. W utworze "Ciary" gościnnie wystąpił Jakub Żytecki. Miksami i masteringiem zajął się Mateusz Hulbój. Okładkę przygotowała Katarzyna Borelowska.

Lista utworów:

1. Przełamując fale
2. Od zagłady
3. Dziś już nie zasnę, zatańczę
4. Diament
5. Okrutnie
6. Ciary
7. Najsmutniejsze rzeczy
8. ONS
9. Pytania
10. Ptaki
11. Jestem psem
12. Bez Ciebie
13. Kiedyś wszystko było okej
14. Wspomnienie

Poprzednie dokonanie .Wavs to studyjna EP-ka, pt. "Sól". Ukazała się ona 13 maja 2023 roku. "Sól" to pierwsze dokonanie grupy w nowym składzie. Kapelę tworzą obecnie Maciej Kowalski na wokalu, Grzegorz Szot na gitarze, Karol Masternak na basie i Jacek Dębski na perkusji. Produkcją materiału zajął się Mikołaj Franczak, przy czym za realizację nagrań perkusji odpowiada Jacek Kosiba. Miksami i masteringiem zajął się Mateusz Hulbój.

.Wavs to projekt Maciasa z Purple Haze Ensemble. Debiutancki album, zatytułowany po prostu ".Wavs", ukazał się 21 czerwca 2019 roku.

Tagi: .Wavs
Komentarze
Dodaj komentarz »