zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 27 maja 2024

Listopadowe koncerty Blaze of Perdition, Totenmesse i Shodan

23.04.2024 09:27  autor: Verghityax, źródło: profil Blaze of Perdition na Facebooku

Formacje Blaze of Perdition, Totenmesse i Shodan zapowiedziały serię wspólnych koncertów. Odbędą się one 8 listopada 2024 roku w Krakowie, 9 listopada w Warszawie i 10 listopada we Wrocławiu.

Blaze of Perdition promować będzie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Upharsin". Wydawnictwo ukazało się 19 kwietnia 2024 roku, pod egidą Metal Blade Records. Dystrybucją w Polsce zajął się Mystic Production. Na "Upharsin" znalazło się pięć kompozycji. Partie bębnów zarejestrowane zostały w "Roslyn Studio". Miksami i masteringiem zajął się Marcin Rybicki.

Poprzedni album formacji, pt. "The Harrowing of Hearts", trafił do sprzedaży 14 lutego 2020 roku za sprawą Metal Blade Records. W 2022 roku z grupą rozstał się perkusista DQ. Za bębnami ponownie zasiadł Vizun.

Totenmesse promuje swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Fiktionlust". Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce 3 listopada 2023 roku, pod egidą Pagan Records. Na "Fiktionlust" znalazło się osiem kompozycji, które zespół zarejestrował w "Impressive-Art Studio". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Przemek Nowak. Na potrzeby okładki wykorzystano obraz Grzegorza Steca, pt. "Karły i szczudlarze".

W 2022 roku w Totenmesse doszło do zmian personalnych. Grupę opuścili Bartollo, Priest i Void. Na stanowisko wokalisty dołączył Mold z Loathfindera.

Shodan przyjedzie z materiałem z trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "None Shall Prevail". Jego premiera miała miejsce 5 maja 2023 roku, pod banderą włoskiej Time to Kill Records. Na albumie znalazło się dziewięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Heinrich House Studio" i "Santa Studio". Miksami zajęli się Arkadiusz "Malta" Malczewski i Mikołaj Kiciak. Za mastering odpowiada Kai Stahlenberg z "Kohlekeller Studio". Okładkę przygotował Pastor Graphics.

Już po sesji nagraniowej do "None Shall Prevail" z kapelą rozstał się basista Tomasz Sadlak. Jego miejsce zajął Boro z Lilla Veneda.

8.11 - Kraków, "Hype Park"
Bilety: 99 zł (przedsprzedaż) i 119 zł (w dniu koncertu)

9.11 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 99 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

10.11 - Wrocław, "Liverpool"
Bilety: 99 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »