zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 lipca 2024

Gorycz, Dominance i Damage Case na urodzinach No Fun Booking

7.05.2024 15:26  autor: Verghityax, źródło: No Fun Booking

W klubie "CK105" w Koszalinie odbędą się 11 maja 2024 roku piąte urodziny agencji No Fun Booking. Z tej okazji na scenie zaprezentują się formacje Gorycz, Dominance, Damage Case i Devour Universe.

Zespół Gorycz promować będzie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Kamienie". Ukazał się on 4 listopada 2022 roku, pod egidą Pagan Records. Materiał zarejestrowany został w "Nebula Studio".

Gorycz powstała w 2016 roku z inicjatywy gitarzysty Przemysława Grabowskiego i wokalisty Tomasza Kuklińskiego z Aeon. Skład uzupełnili muzycy Non Opus Dei: basista Krzysztof Górski i perkusista Wojciech Błaszkowski. Debiutancki album, pt. "Piach", trafił do sprzedaży 2 listopada 2018 roku pod egidą Pagan Records.

Blackmetalowa formacja Dominance ogrywać będzie studyjną EP-kę, zatytułowaną "In Ghoulish Cold". Ukazała się ona 5 maja 2024 roku za sprawą Putrid Cult. W sierpniu 2023 roku zespół wydał swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Slaughter of Human Offerings in the New Age of Pan".

Dominance powstał w 2019 roku w Szczecinie. W skład formacji wchodzą Hellcult i Impaler z Raped Christ oraz Witchfucker z Garoty. W 2021 roku trio wypuściło debiutancką demówkę, pt. "Sodomize with Steel".

Thrashmetalowy Damage Case nadal ogrywa swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Heavy Metal Sacrifice". Składający się z dziesięciu kompozycji materiał powstał w "Creme de la Creme Studio" w Tczewie. Produkcją i masteringiem zajął się Jacek Langowski. Album ujrzał światło dzienne 17 maja 2022 roku za sprawą Putrid Cult.

Damage Case rozpoczął działalność w 2005 roku. Kapeli od początku przewodzi basista i wokalista Thomas. Skład obecnie uzupełniają Shadock z Traumy na gitarze i Arkadiusz Kozakiewicz na perkusji.

Devour Universe gra psychodeliczny doom metal. W skład zespołu wchodzą Michał Mezger ze Struggle with God i Miłosz Anioł z Psylocybia. Jak dotąd duet wydał dwie EP-ki: "Multiversal Beast" w 2016 i "Firmamental Heave" w 2017 roku.

11.05 - Koszalin, "CK105"
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 66,60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »