zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 maja 2024

Koncert KK's Priest i Dieth przeniesiony do Krakowa

15.05.2024 09:23  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions, Metal Mind Productions

Koncert zespołów KK's Priest i Dieth, który miał odbyć się 13 lipca 2024 roku w klubie "A2" we Wrocławiu, przeniesiony został na ten sam dzień do Krakowa. Decyzja ta wiąże się ze zmianą agencji odpowiedzialnej za organizację wydarzenia - występ przejęła Knock Out Productions od Metal Mind Productions. Bilety zakupione na koncert we Wrocławiu nie będą honorowane i podlegają zwrotowi.

W oświadczeniu Metal Mind Productions czytamy: "Firma Metal Mind Productions z przykrością informuje o odwołaniu koncertu KK's Priest, który miał odbyć się 13 lipca we wrocławskim klubie 'A2'. Koncert ten nie będzie organizowany przez naszą firmę. Wydarzenie to odbędzie się w tym samym dniu w krakowskim klubie 'Kwadrat', a jego organizatorem będzie Knock Out Productions. Wszystkie zakupione bilety na koncert, który miał być organizowany przez naszą firmę, zwracać można w punktach, w których zostały nabyte".

KK's Priest promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "The Sinner Rides Again". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 29 września 2023 roku, pod banderą Napalm Records. Na płycie znalazło się dziewięć kompozycji. Miksami i masteringiem zajął się Jacob Hansen.

W skład KK's Priest wchodzą K.K. Downing na gitarze, Tim "Ripper" Owens na wokalu, Tony Newton na basie, A.J. Mills na drugiej gitarze i Sean Elg na perkusji.

Pierwszy album KK's Priest, pt. "Sermons of the Sinner", ukazał się 1 października 2021 roku. Znalazło się na nim dziesięć kompozycji, które K.K. Downing komponował przez cztery miesiące, sięgając przy okazji do paru niewykorzystanych wcześniej riffów z lat 80. Perkusista Les Binks, który pierwotnie miał wziąć udział w sesji nagraniowej, doznał kontuzji nadgarstka. W rezultacie jego miejsce zajął Sean Elg z Deathriders.

Zespół Dieth, w skład którego wchodzą David Ellefson, Guilherme Miranda i Michał Łysejko, ogrywa obecnie swój pierwszy album studyjny, pt. "To Hell and Back". Ukazał się on 2 czerwca 2023 roku, pod egidą Napalm Records. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji. Za miksy i mastering odpowiada Tomasz "Zed" Zalewski.

W lipcu 2022 roku muzycy wypuścili pierwszy singiel Dieth, zatytułowany "In the Hall of the Hanging Serpents". Partie basu David Ellefson zarejestrował w "The Platinum Underground" w Arizonie, pod okiem Johna Aquilino.

13.07 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 149 zł (przedsprzedaż) i 160 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Koncert KK's Priest i Dieth przeniesiony do Krakowa
Boomhauer
Boomhauer (wyślij pw), 2024-05-16 13:31:33 | odpowiedz | zgłoś
Nawet ceny biletów jakoś dziwnie zmalały.
Nieuczciwa polityka
Mikele
Mikele (wyślij pw), 2024-05-17 09:39:31 | odpowiedz | zgłoś
Tak. A to oznacza tylko jedno: że MMP traktuje nieuczciwie swoich klientów. Zapewne wiara zbojkotowała koncert w pierwotnej cenie i trzeba było się jakoś ratować. To samo robią Live Nation i Prestige MJM. Jakoś nie sądzę, by Knock Out dokładał do interesu, a zawsze robią koncerty w dobrej cenie i profesjonalnie.
re: Nieuczciwa polityka
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2024-05-21 16:24:47 | odpowiedz | zgłoś
Mija dopiero tydzień i właśnie czytam, że podobna sytuacja jest z koncertem Steel Panther. Koncert nadal w A2, ale organizator zmienił się z MMP na Live Nation. Jakieś większe problemy MMP?
re: Nieuczciwa polityka
Verghityax (wyślij pw), 2024-05-21 16:29:09 | odpowiedz | zgłoś
Tak podejrzewam, bo na ten moment nie zostały im już żadne koncerty spośród tych, które ogłaszali.