zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 maja 2024

Wideo z tekstem do "Cemetery Rats" Orange Goblin

14.05.2024 20:34  autor: Verghityax, źródło: profil Orange Goblin na Facebooku

Stonermetalowy Orange Goblin udostępnił wideo z tekstem do utworu "Cemetery Rats" ze swojego dziesiątego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Science, Not Fiction". Wydawnictwo ukaże się 19 lipca 2024 roku nakładem Peaceville Records.

Na "Science, Not Fiction" znajdzie się dziewięć kompozycji. Materiał zarejestrowany został w "Woodworm Studios" pod koniec 2023 roku. Produkcją i miksami zajął się Mike Exeter, za mastering odpowiada Peter Hewitt-Dutton z "The Bakery".

"Science, Not Fiction" to pierwsze dokonanie Orange Goblin z basistą Harrym Armstrongiem. Dołączył on do zespołu w 2021 roku, zastępując Martyna Millarda.

Lista utworów:

1. The Fire at the Centre of the Earth Is Mine
2. (Not) Rocket Science
3. Ascend the Negative
4. False Hope Diet
5. Cemetery Rats
6. The Fury of a Patient Man
7. Gemini (Twins of Evil)
8. The Justice Knife
9. End of Transmission

Brytyjczycy z Orange Goblin wydali 1 maja 2020 roku album koncertowy, zatytułowany "Rough & Ready, Live & Loud". Jest to jubileuszowe wydawnictwo, przygotowane z myślą o 25. rocznicy założenia zespołu. Na płycie znalazło się dwanaście kompozycji. Materiał zarejestrowano podczas trzech występów: na francuskim festiwalu "Sylak Open Air 2016", w klubie "Koko" w Londynie 18 grudnia 2016 roku oraz w "Fuzz Club" w Atenach 21 września 2019 roku. Za miksy i mastering odpowiada Gez Walton.

Orange Goblin powstał w 1995 roku w Londynie jako kwintet. W roku 2004 skład opuścił gitarzysta Pete O'Malley, od tego czasu formacja tworzy i nagrywa jako kwartet.

Komentarze
Dodaj komentarz »