zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 14 czerwca 2024

Teledysk do "The End Justifies" HammerFall

11.06.2024 14:50  autor: Verghityax, źródło: profil HammerFall na Facebooku

HammerFall udostępnił teledysk do "The End Justifies", drugiego singla ze swojego trzynastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Avenge the Fallen". Wydawnictwo ukaże się 9 sierpnia 2024 roku za sprawą Nuclear Blast.

Na "Avenge the Fallen" znajdzie się dziesięć kompozycji. Okładkę wykonał Samwise Didier, wieloletni współpracownik kapeli.

Lista utworów:

1. Avenge the Fallen
2. The End Justifies
3. Freedom
4. Hail to the King
5. Hero to All
6. Hope Springs Eternal
7. Burn It Down
8. Capture the Dream
9. Rise of Evil
10. Time Immemorial

Po rozstaniu z Ceremonial Oath w 1993 roku Oscar Dronjak i Jesper Stromblad powołali do życia HammerFall. Skład uzupełnili Niklas Sundin i Mikael Stanne z Dark Tranquillity. Przez kilka lat HammerFall funkcjonował jako projekt poboczny udzielających się w nim muzyków. Gdy w 1996 roku zespół zakwalifikował się do półfinałów "Rockslaget", nieobecnego Mikaela Stanne na wokalu zastąpił Joacim Cans. Koncert okazał się na tyle dużym sukcesem, że Joacim dołączył do grupy na stałe. Rok później Szwedzi podpisali kontrakt z Nuclear Blast. Debiutancki album formacji, zatytułowany "Glory to the Brave", ukazał się jeszcze w 1997 roku.

Przypominamy, że Powerwolf zapowiedział trasę koncertową, pod szyldem "Wolfsnachte 2024". W przedsięwzięciu udział wezmą również HammerFall i Wind Rose. W Polsce zaplanowano jeden występ. Odbędzie się on 21 października w hali "Tauron Arena" w Krakowie.

Komentarze
Dodaj komentarz »