zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 lipca 2024

Bracia Cavalera udostępnili wideo do "Nightmares Of Delirium"

23.06.2024 09:29  autor: Verghityax, źródło: profil Cavalera Conspiracy na Facebooku

Bracia Max i Iggor Cavalera wypuścili animowany teledysk do utworu "Nightmares Of Delirium" z nagranej na nowo płyty "Schizophrenia" Sepultury. Wydawnictwo ukazało się 21 czerwca 2024 roku, pod egidą Nuclear Blast.

Za realizację obrazu odpowiada Costin Chioreanu.

Sesja nagraniowa odbyła się w "Focusrite Room". Partie gitary prowadzącej odtworzył Travis Stone z Pig Destroyer, z kolei ścieżki basu zarejestrował Igor Cavalera Jr., syn Maksa. Miksami i masteringiem zajął się Arthur Rizk. Okładkę w odświeżonej wersji przygotował Eliran Kantor. Oprócz nagranego na nowo materiału, na "Schizophrenia" znalazł się dodatkowy utwór, pt. "Nightmares of Delirium".

"Schizophrenia" to drugi longplay studyjny w dorobku Sepultury. Większość materiału skomponował Jairo Guedz, zanim w połowie 1987 roku opuścił kapelę. Ponadto gitarzysta pomógł braciom wyłonić swojego następcę, wskazując im kandydaturę Andreasa Kissera. W sierpniu 1987 roku muzycy weszli do "J.G. Estudios" w Belo Horizonte, gdzie wcześniej powstał materiał na potrzeby splita "Bestial Devastation / Seculo XX" z Overdose. "Schizophrenia" ukazała się 30 października 1987 roku za sprawą Cogumelo Records.

Komentarze
Dodaj komentarz »