zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 marca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 327
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (50)
- gitarzysty (32)
- basisty (48)
- perkusisty (50)
- inne (8)


- wokalista (18)
- gitarzysta (36)
- basista (20)
- perkusista (15)
- inne (4)

Ogłoszenia: pomorskie

Trójmiasto. Zespół w składzie 2 x gitara,
28.03.2017
bas, wokal szuka perkusisty. Gramy dla przyjemności covery - klimaty bluesowo rockowe. Próby Gdańsk, Sopot. Chcielibyśmy wyszlifować materiał i zacząć grać małe koncerty. Oczekujemy chęci do grania, punktualności na próbach i dobrego nastawienia. Więcej info na priw. Pozdrawiam.
arrrais
Trójmiasto. Formujący się zespół z Gdańska
27.03.2017
poszukuje wokalisty, gramy w składzie gitara, bas, perkusja. Wiek 26-28 lat. W założeniu mamy mocne granie, z przeplatajacymi się inspiracjami zarówno muzyki rockowej jaki i metalowej. Poszukujemy osoby, która tworzy i śpiewa w języku angielskim, posiada wyobraźnię muzyczną oraz dobry warsztat wokalny. Posiadamy komfortową sale prób z możliwością nagrywania na dobrej klasy sprzęcie. Próby od 2 do 3 razy w tygodniu. Link do naszej twórczości na priv.
Poszukiwani basista lub basistka i wokalista
26.03.2017
lub wokalistka. Komponujemy własne utwory rockowe, bez spiny ale z zaangażowaniem i zobaczymy co ciekawego z tego wyjdzie. Chcemy się cieszyć graniem, a przy tym rozwijać i tworzyć coś nowego. Widujemy się raz w tygodniu w Gdańsku Oliwie. Jeśli dobrze śpiewasz lub umieć brzdąkać na basie to daj znać.
Poszukiwani basista lub basistka i wokalista
26.03.2017
lub wokalistka. Komponujemy własne utwory rockowe, bez spiny ale z zaangażowaniem i zobaczymy co ciekawego z tego wyjdzie. Chcemy się cieszyć graniem, a przy tym rozwijać i tworzyć coś nowego. Widujemy się raz w tygodniu w Gdańsku Oliwie. Jeśli dobrze śpiewasz lub umieć brzdąkać na basie to daj znać.
Gdańsk. Jeśli potrafisz śpiewać lub dobrze
24.03.2017
się drzeć to zapraszamy. Gramy bliżej nieokreślony metal. Ciężko i klimatycznie. Sala prób obok Centrum Handlowego Oliwa w Gdańsku. Napisz a dogadamy szczegóły.
Okolice metalu. Poszukujemy perkusisty z
24.03.2017
konkretnym zaangażowaniem. Główny cel - zrobienie satysfakcjonującej muzyki i granie koncertów. Mamy doświadczenie sceniczne i studyjne. Szukamy osoby, która słyszy to co gra zespół, a nie tylko odbębnia swoją robotę. Przejawiaj chęć do grania a na pewno się dogadamy. Nie celujemy w konkretny "odłam" metalu ale gramy ciężko i klimatycznie. Nie mamy parcia czasowego na stworzenie materiału ale na pewno będą się odbywały regularne próby. Sala prób w Gdańsku obok Centrum Handlowego Oliwa. Odezwij się a dogadamy szczegóły.
Witam. Szukam ludzi do grania w klimatach
21.03.2017
soul, funk, jazz. Moja muzyka Youtube - Ibanezrobol. Kontakt PW.
Witam, szukam zespołu lub ludzi do jego założenia.
21.03.2017
Gram na gitarze ok. 3 lat, muzyka, jaką cenię to głównie klasyka rocka, AC/DC, Led Zeppelin, U2, Oasis, The Beatles, RHCP itp. raczej proste granie. Jestem z Malborka i mam 22 lata, jestem w stanie dojeżdżać do okolic.
Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), poszukiwany
19.03.2017
skrzypek do zespołu smyczkowo - metalowego (obecny skład wokal, perkusja, viola da gamba, docelowo jeszcze bas, kontrabas). Szukamy osób zaangażowanych, które gotowe są do intensywnego koncertowania i nagrywania materiału. Klimaty muzyczne raczej cięższe i w kierunku ciemniejszych brzmień.
Basista i perkusista z doswiadczeniem poszukuje
19.03.2017
gitarowego do death core'owego zespolu. Klimaty glownie jak Emmure 7-8 strun byloby super. Drop G najlepiej. Chcemy nagrac demko do konca maja, bardzo realne koncertowanie juz w tym roku proby srednio 3-4 na miesiac w weekendy Ramtamtam Sopot. Dajcie znac na priv. Jesli nie traktujesz powaznie grania to nie pisz szukamy ludzi w 100% zdecydowanych wariatow z poczuciem humoru raz slownych.
Basista i perkusista z doswiadczeniem poszukuje
19.03.2017
wokalisty do death core'owego zespolu. Klimaty glownie jak Emmure wokal dobry ang. i pisanie tekstow po ang. tylko. Chcemy nagrac demko do konca maja, bardzo realne koncertowanie juz w tym roku proby srednio 3-4 na miesiac w weekendy Ramtamtam Sopot. Dajcie znac na priv. Jesli nie traktujesz powaznie grania to nie pisz szukamy ludzi w 100% zdecydowanych wariatow z poczuciem humoru raz slownych.
Szukam ludzi do stworzenia zespołu metalcore'owego
17.03.2017
na terenie Trójmiasta. Interesują mnie tylko i wyłącznie poważne propozycje. Wiek 19 - 23 lat.
Perkusista bądź perkusistka poszukiwany(-na)
17.03.2017
do trio chcącego grać muzykę niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju. Obecny skład to gitara i bas, jest własna salka i założenie, by muzyka powstawała 'z powietrza', a raczej vibe'u między grającymi. Lubimy zabrudzone brzmienie, wygar, eksperymenty, improwizację, przestrzeń, nieoczywiste struktury rytmiczne i melodię. Śpiew raczej zbędny. Jest tu ktoś chętny?
Zespół Preatorian (black metal, funeral-doom,
17.03.2017
grindcore) z Gdyni poszukuje basisty czującego klimat potęgi i mocy metalu. Jak dotąd w składzie gitara, wokale i perkusja. Jeżeli poszukujesz aktywnej ekipy złożonej z oddanych metalowi muzyków, zapraszamy. Tematyka utworów rozbija sie głównie o uniwersum Alien vs. Predator. Jest salka 24/7, wymagany własny sprzęt, konkretnie estradowy. Gwarantowane również śmiertelne imprezy poza salką oraz sceną.
ubukolaj
Poznam dziewczynę z okolic Gdańska. Dwudziestokilkuletni,
14.03.2017
spokojny, pozytywny domator. Jeżeli chodzi o muzykę to staram się nie ograniczać ale ostatnio to raczej progresywny rock-metal. Chętnie wybiorę się na koncert, piwo czy do kina. Możemy też zwyczajnie popisać. Poza muzyką, motoryzacja i szeroko pojęte tematy medyczne.
macmaciej3
Gdański zespół poszukuje hammondzisty. Jesteśmy
17.03.2017
pełni energii i zaangażowania, mamy własny materiał gotowy do grania koncertów i nagrania płyty. Regularnie spotykamy się we własnej sali prób w centrum. Szukamy równie zaangażowanych osób do powiększenia składu, w który wchodzą: perkusja, bas, gitara, wokal.
Gdynia i okolice. Basista dołączy do zespołu
13.03.2017
grającego mocno i melodyjnie. Metal progresywny, nu-metal, blackened death, post rock, punk-rock. Mam sprzęt i jestem mobilny.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło się, że wprowadziły Cię w błąd fałszywe informacje przeczytane w internecie (poza Prima Aprilis)?