zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 19 października 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 288
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (58)
- gitarzysty (19)
- basisty (40)
- perkusisty (48)
- inne (8)
- wokalista (19)
- gitarzysta (31)
- basista (22)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, pomorskie

Zespół blues-hardrockowy (gitara, bas, harmonijka)
14.10.2017
poszukuje pałkarza z własnym sprzętem do salki prób w Gdańsku - Wrzeszczu i wspólnego grania, materiał na 40 minut jest a i przed nami świetlana przyszłość.
Szukamy klawiszy do alternatywnego zespolu.
9.10.2017
Klawisze w stylu vintage. Wiecej info na priv.
White Starlite szuka klawiszy. Gramy muzykę
30.09.2017
z pogranicza alternatywnego rocka, dream popu, art, indie, shoegaze, czasami nieco surowo, ambientowe akcenty. Wydaliśmy epkę i w listopadzie planujemy wydać 3 utwory, w których klawisze bedą odgrywać znaczną rolę. Zależy nam na osobie, która będzie potrafiła dogrywać ambientowe tła i akcenty a w niedalekiej przyszłości odgrywać znaczącą rolę w kreowaniu brzmienia. Możesz nas znaleźć na facebooku, na priv podeślę dodatkowe utwory. Pozdrawiam.
Dragonixa12
Dead Saint's Bitch z Gdańska poszukuje najlepiej
27.09.2017
mobilnego, zaangażowanego basisty. Mamy za sobą sporo koncertów, w tym również kilka poza Trójmiastem, do tej pory nagrane mamy 3 EP (w tym 2 z aktualnym wokalem) i mamy zamiar kontynuować z takim samym zapałem. Próbujemy i występujemy na trzeźwo, utwory są otwarte do wszelkiej aranżacji pod bas, wiek u nas nie jest istotny, a umiejętności. Wszelki kontakt na priv.
Gdańsk. Zespół JOhnPOrn (ex AbdulKebabBUłaJAbba)
27.09.2017
szuka basisty. Muzyka z rodzaju szeroko pojętego rocka. Jesteśmy w trakcie tworzenia i rejestracji materiału. Kilka kawałków jest zamkniętych i nagranych. Więcej info na priv.
Wide Awake, zespół grający progresywnego
21.09.2017
rocka w składzie: gitara, bas, klawisze, perkusja, poszukuje wokalisty. Mamy zarejestrowany materiał na pierwszą płytę w drodze materiał na drugi album. Posiadamy własną salkę w Gdyni. Od wokalisty oczekujemy: znajomości angielskiego, kreatywności mile widziana umiejętność pisania własnych tekstów. Jeśli lubisz takie zespoły jak Riverside, Dream Theater, Opeth, Tool, Soen, Blindead i chcesz grać muzykę której nie gra zbyt wielu to napisz do nas. Jeśli powyższe nazwy są Ci obce, ale masz serce do muzyki i potrafisz śpiewać i pisać teksty w j. angielskim, to również uderzaj do nas. Więcej info na priv.
Zespół Wide Awake z Gdyni w składzie: gitara,
21.09.2017
bas, bębny poszukuje klawiszowca. Gramy progresywnego rocka. Posiadamy gotowy materiał. Posiadamy własną salkę. Klimaty: Riverside, Haken, Soen, Dream Theater i generalnie cała scena prog. Więcej info jak i muza na priv.
Szukamy klawiszowca. Mamy własną sale prób
20.09.2017
w Redzie, próby raz w tygodniu po 3-4 godziny. Repertuar zespołu zawiera materiał z solowych płyt Tadeusza Nalepy jak i kompozycje grupy Breakout. Szukamy ludzi z pasją dla których granie to przyjemność i hobby.
Szukamy wokalisty. Mamy własną sale prób
20.09.2017
w Redzie, próby raz w tygodniu po 3-4 godziny. Repertuar zespołu zawiera materiał z solowych płyt Tadeusza Nalepy jak i kompozycje grupy Breakout. Szukamy ludzi z pasją dla których granie to przyjemność i hobby.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarza Ci się nic nie robić?