zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 27 lutego 2015

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 632
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty, śląskie

LuqLucek
Cześć. Doświadczony zespół przygarnie zdolnego
24.02.2015
perkusistę. Klimaty metalcore. Mamy materiał. Próby Śląsk. Poza oczywistymi zdolnościami od kandydatów oczekujemy zaangażowania i poczucia humoru. Więcej szczegółów na priv. Zapraszamy. Pozdr.
Poszukiwany perkusista z okolic Katowic,
21.02.2015
muzyka alternatywna, mamy własny materiał.
Knurów, Rybnik (i okolice). Metalowy zespół
18.02.2015
z własną, wygłuszoną, ciepłą salką prób pilnie poszukuje perkusisty. Klimaty metalowe (death, thrash, black). Zależy nam na osobie w pełni zaangażowanej, dysponującej czasem na próby około 2 razy w tygodniu. Miejsce prób znajduje się w Knurowie, ale dla niezmotoryzowanych istnieje także możliwość dowozu z okolic Rybnika. Przez ostatni czas zagraliśmy nieco koncertów i jak tylko znajdzie się perkusista, to tuż po opanowaniu materiału chcemy ruszać z kolejnymi oraz zarejestrować w studiu materiał na demo. Więcej szczegółów na priv.
Witam, poszukujemy perkusisty do metalowej
17.02.2015
kapeli, mamy za sobą juz trochę koncertów, demo zrobione własnymi siłami. Posiadamy własną salę w Knurowie (blisko Gliwic, Rybnika). Dla wszystkich zainteresowanym próbki na PW.
Poszukiwany perkusista. Gramy w Sosnowcu
15.02.2015
i mamy własną salkę. Materiał jest opracowany. Muza z pogranicza doom - post-metal. Próbki na priv. Kontakt PW.
Melodyjny heavy - thrashmetalowy zespół szuka
13.02.2015
perkusisty. Jesteśmy z Sosnowca. Główne inspiracje: Running Wild, Megadeth, Iron Maiden. 5 gotowych własnych kawałków i wiele do ogrania. Próbki dla chętnych na priv.
Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin. Pilnie
12.02.2015
poszukiwany perkusista lub perkusistka do zespołu grającego muzykę będąca wypadkową melodyjnego rocka, hard rocka lat 80 i klasycznego heavy metalu z odrobiną klimatu. Melodyjny riff, pozorna prostota utworów, zapadająca w ucho melodia i odrobina ciężaru oraz wycieczki w stronę szybszego grania. Żadnej rzeźni i nawalanki. Wymagamy: zaangażowania i odpowiedzialności, podstaw instrumentu i umiejętności grania równo oraz wypłacalności w kwocie 40 zł na miesiąc. Nie szukamy wirtuoza i profesjonalisty. Jesteśmy amatorami i chcemy się rozwijać. Szukamy fajnej osoby z poczuciem humoru, czerpiącej radość z grania. Mamy 11 własnych kawałków.
Młody zespół z Zabrza (okolice Katowic) poszukuje
10.02.2015
perkusisty, który chętnie zaangażowałby się w granie. Gramy szeroko pojętego rocka. W skład zespołu obecnie wchodzą: wokal, bas i gitarzyści. Wiek nie ma większego znaczenia. Więcej szczegółów na priv.
Cześć, nowo formujący się zespół poszukuje
6.02.2015
perkusisty do składu. Próby odbywałyby się w studiu w Katowicach, na razie jest dwóch gitarzystów (dziewczyna i chłopak). Miasta, z których pochodzimy, to Mysłowice i Lędziny. Planujemy grać coś swojego. Więcej informacji na priv.
Zabrze, okolice. Klimaty hard rocka, heavy
5.02.2015
metalu 80 - Dokken, Europe, Guns n' Roses etc. Poszukiwany perkusista do tworzącego się zespołu.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jesteś skłonna(y) wspierać finansowo wydawanie płyt (crowdfunding)?