zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 kwietnia 2015

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 549
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:

- wokalisty (126)
- gitarzysty (51)
- basisty (54)
- perkusisty (87)
- inne (16)

- wokalista (49)
- gitarzysta (54)
- basista (30)
- perkusista (29)
- inne (6)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty, śląskie

Częstochowa i okolice. Poszukiwany perkusista
18.04.2015
do rockowo - metalowego zespołu. Nie musisz być wymiataczem, ważne są chęci i zaangażowanie.
Częstochowa. Młody zespół thrash - heavymetalowy
11.04.2015
szuka perkusisty. Przedział wiekowy 18 - 23 lata. Wymagania: dużo energii, umiejętnosć grania na podwójniej stopie, zamiłowanie do gry, własny sprzęt. Zespół niedługo rusza w trasę po Polsce i wydaje debiutancką EP. Zapraszam po więcej info.
Katowice, melodic death - death. Zespół z
10.04.2015
doświadczeniem scenicznym poszukuje perkusisty, który ogarnąłby dotychczasowy materiał (ok. 1h, wg własnej wizji), zależy nam na zaangażowaniu i poważnym podejściu do sprawy (wymagany własny sprzęt). Koncerty i studio czekają. Demo i więcej info na prv.
Pawłowice, Jastrzębie-Zdrój. Jestem gitarzystą,
10.04.2015
szukam perkusisty, z którym mógłbym przynajmniej raz w tygodniu pojamować. Klimaty rockowe. Salka w Pawłowicach z dostępną na miejscu perkusją (musisz mieć tylko swoje blachy). Kontakt priv.
Halo. Poszukiwany perkusista grający szybko,
9.04.2015
równo i kreatywnie, czujący się dobrze w klimatach metalowej ekstremy. Własna sala w centrum Zabrza. Pozdrawiam.
Szukamy perkusisty do zespołu rock, hard
6.04.2015
rock, metal, ciezkie brzmienia. Jestesmy z okolic Katowic i Sosnowca. Próby w Sosnowcu.
Dwóch około 20-letnich gitarzystów z Chorzowa
2.04.2015
planuje stworzyć zespół, którego skoczna, melodyjna, acz mocno rockowa muzyka dotrze do szerokiego grona odbiorców i podbije serca piękniejszej części społeczeństwa. Zespół złożony z dwóch gitar ma jednak małą szansę przebicia, więc poszukujemy perkusisty. Jeżeli potrafisz grać na perkusji, masz czas i kręci Cię muzyka w stylu zespołu Papa Roach (i innych z tego gatunku), pisz śmiało.
Zespół Dignity poszukuje doświadczonego perkusisty,
2.04.2015
zarówno pod względem koncertów jak i nagrywania w studiu. Gramy w klimatach metalcore - melodic hardcore. Jeżeli ktoś nie kojarzy takiej muzy, to podam link do naszej piosenki na PW.
Zespół z Dąbrowy Górniczej szuka perkusisty.
30.03.2015
Klimaty heavy - thrash metal. Próby w Sosnowcu. Do ogrania własny materiał i kilka coverów. Próbki na priv.
Witam, jesteśmy z Knurowa, szukamy perkusisty
30.03.2015
lub perkusistki, klimaty od heavy po death metal. Są sala ze sprzętem, materiał, mamy sa soba parę koncertów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.
Knurów, Rybnik i okolice. Metalowy (death
29.03.2015
- thrash) zespół z własną, wygłuszoną, ciepłą salką prób pilnie poszukuje perkusisty. Zależy nam na osobie w pełni zaangażowanej, dysponującej czasem na próby około 2 razy w tygodniu. Miejsce prób znajduje się w Knurowie, ale dla niezmotoryzowanych istnieje także możliwość dowozu z okolic Rybnika. Przez ostatni czas zagraliśmy nieco koncertów i jak tylko znajdzie się perkusista, to tuż po opanowaniu materiału chcemy ruszać z kolejnymi oraz zarejestrować w studiu materiał na demo. Więcej szczegółów na priv.
Death metal, zespół ze Śląska Cieszyńskiego
29.03.2015
szuka ambitnego, sprawnego perkusisty, który sprawnie wskoczy w buty poprzedniego grajka, ale też wniesie siebie do nowego materiału. Nazywamy się Negation i istniejemy z przerwami od 2004 roku - ograliśmy mnóstwo scen i zależy nam na profesjonalnym podejściu do tematu. Facebook - negationbandpl. Kontakt PW.
Folkmetalowy zespół Radogost z Brennej szuka
28.03.2015
perkusisty na stałe. Wymagania: własny sprzęt, umiejętności pozwalające zagrać minimum płytę "Dark Side of the Forest" (nowy materiał jest jeszcze trudniejszy), mobilność, próby w centrum Brennej. Kontakt prywatna wiadomość.
Perkusista poszukiwany. Grindcore, brutalny
26.03.2015
death metal itd. - tempa szybkie i bardzo szybkie, ale niekoniecznie z blastami. Próby w Katowicach, docelowo 1 - 2 razy w tygodniu.
Pilnie poszukiwany perkusista z okolic Bielska,
24.03.2015
Cieszyna, Ustronia, Skoczowa. Klimaty Sex Pistols, Green Day, Offspring. Wiek w zasadzie nie gra roli, lecz umiejetnosci. Nie szukamy perkusisty, ktory jest wirtuozem, ale podstawy musza byc solidne. Pozdrawiamy.
Bytom, zespół grający hard rock poszukuje
21.03.2015
perkusisty grający na podwójnej stopie. W kapeli są 2 gitary, bas, klawisze, wokal. Jeździmy z Rudy i Bedzina, próby w Bytomiu. Zapraszam, nie ma ciśnienia w zespole.
Wokalisto - gitarzysta i basista szukają
21.03.2015
perkusisty do zespołu na stałe. Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska. Weterani kilku zespołów, doświadczenie studyjne i koncertowe. Gatunek hard pop, jeśli tak to można nazwać, rock, lekki rock i do tego hard. Ogółem wydaję mi się, że jest to ciekawe i do słuchania fajne. Czekamy na ludzi, którzy chcą grać z nami, wiek 20+.
Gliwicki zespół heavymetalowy, składający
21.03.2015
się póki co z gitary, basu i wokalu, poszukuje perkusisty. Posiadamy własny materiał, plany koncertowe (w tym na wyjeździe) i inne takie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy ciasto może być za słodkie?