zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 marca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 346
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (58)
- gitarzysty (37)
- basisty (47)
- perkusisty (49)
- inne (9)
- wokalista (18)
- gitarzysta (36)
- basista (24)
- perkusista (18)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty, śląskie

DejectedTramp
Bielsko-Biała, okolice. Dejected Tramp szuka
24.03.2017
perkusisty. Niekoniecznie z wielkim doświadczeniem. Ważne by po prostu chciał i miał własny sprzęt. Muzyka do sprawdzenia na soundcloud - dejectedtramp.
Katowice. Zespół As Night Falls grający symfoniczny
22.03.2017
metal poszukuje perkusisty z dobrymi umiejętnościami i dobrym sprzętem.
Poszukiwany perkusista do istniejącego składu.
17.03.2017
Styl rock, blues, rock and roll, pop. Wymagany własny sprzęt, umiejętności nie przeszkadzające w grze, kreatywność. Pracujemy na własnych kompozycjach. Próby Skoczów. Kontakt prv.
Poszukujemy perkusisty od zaraz, na stałe.
17.03.2017
Melodyjny rock. Do opanowania na szybko 14 kawałków. Próby w Jaworznie. Wiek nie ma znaczenia 20-55. Musisz mieć czas na próby w soboty lub niedziele raz w tygodniu, własny sprzęt, dojazd. Info na priv.
Tychy, Katowice, 2 gitary i bas na tropie
17.03.2017
perkusisty. Szugejzery, nojzy i innego typu psychodeliki. Poszukujemy kogoś dla kogo długie molochy i improwizacje nie są problemem, nie bojącego się ambientów, dronów czy dysonansów. Własny sprzęt wymagany, mamy saleczkę w Tychach. Nie szukamy perkusisty, który se gra dla sportu.
Czy nikt tu nie chce tworzyc zespolu z prawdziwego
14.03.2017
zdarzenia? Takiego, ktorego plakat dzieciaki beda wieszaly nad lozkiem. Formujacy sie sklad z Katowic szuka perkusisty. Granie to szeroko pojety heavy metal, ale nie bawmy sie w szufladki. Ciezko i melodyjnie, momentami wrecz stadionowo i przebojowo. Ludzie z pomyslem na siebie i muzyke, z powaznymi planami, ale tez i wymaganiami. Gotowy material, tylko nauczyc sie grac. Probki na PW.
Jankes37
Witam. Jesteśmy poważnym zespołem w składzie
13.03.2017
gitara klawisze wokal bas. Gramy w stylu Pink Floyd pomieszany z Marylionem czy Radiohead. Szukamy kogoś na perkusje gdyż nasz perkusista wyjechał za granicę. Gramy tylko swój materiał. Mamy próby w Katowicach. Mamy pierwsze opinie krytyków materiał jest bardzo dobry. Jesteśmy na wysokim poziomie więc szukamy kogoś kto taki poziom reprezentuje. Na próbach jest kultura wzajemny szacunek i miła atmosfera. Jesteśmy poważnymi ludzi. Warto z nami współpracować. Chętnie podeślemy próbki zainteresowanym. Serdecznie zapraszamy.
arek17020
Zespół Rope In Forest poszukuje perkusisty
13.03.2017
do grania depressive black metalu. Mamy materiał, na razie są tylko gitary i wokal, jesteśmy z Katowic. Po próbki zapraszam na priv albo na fb - Rope In Forest.
Zespół Animations szuka perkusisty. Jaworzno,
13.03.2017
Katowice. Wymagania: własny sprzęt, wysoka sprawność techniczna, chęć współpracy międzyludzkiej, zaangażowanie, dyspozycyjność. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt.
Częstochowa. Zespół grający muzykę rock-metal
10.03.2017
poszukuje perkusisty. Mamy 40 minut materiału i perspektywy koncertowania. Próby raz w tygodniu.
KTPband
Katowicki zespół KTP grający muzykę w klimatach
10.03.2017
rock-metal poszukuje perkusisty. Mamy za sobą już prawie 10 lat działalności, kilka ep na koncie i pierwszy długogrający album w drodze. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, kreatywnej, czerpiącej radość z funkcjonowania w zespole.
Poszukiwany perkusista do chillowej muzyki
5.03.2017
- pomieszanie indie, psychodeli, drobne nawiązania do lat '80. Ogólny charakter dopiero się kształtuje. Próby w Katowicach.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy poświęcasz zbyt dużo czasu na przeglądanie internetu?