zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 kwietnia 2015

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 591
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:

- wokalisty (121)
- gitarzysty (40)
- basisty (64)
- perkusisty (93)
- inne (16)


- wokalista (60)
- gitarzysta (61)
- basista (31)
- perkusista (32)
- inne (5)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty, śląskie

Zespół z Dąbrowy Górniczej szuka perkusisty.
30.03.2015
Klimaty heavy - thrash metal. Próby w Sosnowcu. Do ogrania własny materiał i kilka coverów. Próbki na priv.
Witam, jesteśmy z Knurowa, szukamy perkusisty
30.03.2015
lub perkusistki, klimaty od heavy po death metal. Są sala ze sprzętem, materiał, mamy sa soba parę koncertów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.
Knurów, Rybnik i okolice. Metalowy (death
29.03.2015
- thrash) zespół z własną, wygłuszoną, ciepłą salką prób pilnie poszukuje perkusisty. Zależy nam na osobie w pełni zaangażowanej, dysponującej czasem na próby około 2 razy w tygodniu. Miejsce prób znajduje się w Knurowie, ale dla niezmotoryzowanych istnieje także możliwość dowozu z okolic Rybnika. Przez ostatni czas zagraliśmy nieco koncertów i jak tylko znajdzie się perkusista, to tuż po opanowaniu materiału chcemy ruszać z kolejnymi oraz zarejestrować w studiu materiał na demo. Więcej szczegółów na priv.
Death metal, zespół ze Śląska Cieszyńskiego
29.03.2015
szuka ambitnego, sprawnego perkusisty, który sprawnie wskoczy w buty poprzedniego grajka, ale też wniesie siebie do nowego materiału. Nazywamy się Negation i istniejemy z przerwami od 2004 roku - ograliśmy mnóstwo scen i zależy nam na profesjonalnym podejściu do tematu. Facebook - negationbandpl. Kontakt PW.
Folkmetalowy zespół Radogost z Brennej szuka
28.03.2015
perkusisty na stałe. Wymagania: własny sprzęt, umiejętności pozwalające zagrać minimum płytę "Dark Side of the Forest" (nowy materiał jest jeszcze trudniejszy), mobilność, próby w centrum Brennej. Kontakt prywatna wiadomość.
Perkusista poszukiwany. Grindcore, brutalny
26.03.2015
death metal itd. - tempa szybkie i bardzo szybkie, ale niekoniecznie z blastami. Próby w Katowicach, docelowo 1 - 2 razy w tygodniu.
Pilnie poszukiwany perkusista z okolic Bielska,
24.03.2015
Cieszyna, Ustronia, Skoczowa. Klimaty Sex Pistols, Green Day, Offspring. Wiek w zasadzie nie gra roli, lecz umiejetnosci. Nie szukamy perkusisty, ktory jest wirtuozem, ale podstawy musza byc solidne. Pozdrawiamy.
Bytom, zespół grający hard rock poszukuje
21.03.2015
perkusisty grający na podwójnej stopie. W kapeli są 2 gitary, bas, klawisze, wokal. Jeździmy z Rudy i Bedzina, próby w Bytomiu. Zapraszam, nie ma ciśnienia w zespole.
Wokalisto - gitarzysta i basista szukają
21.03.2015
perkusisty do zespołu na stałe. Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska. Weterani kilku zespołów, doświadczenie studyjne i koncertowe. Gatunek hard pop, jeśli tak to można nazwać, rock, lekki rock i do tego hard. Ogółem wydaję mi się, że jest to ciekawe i do słuchania fajne. Czekamy na ludzi, którzy chcą grać z nami, wiek 20+.
Gliwicki zespół heavymetalowy, składający
21.03.2015
się póki co z gitary, basu i wokalu, poszukuje perkusisty. Posiadamy własny materiał, plany koncertowe (w tym na wyjeździe) i inne takie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Robię dużo różnej muzyki, miejsce: Myslowice,
15.03.2015
Katowice. Co dokładnie robie, można posluchać na soundcloud - wlodzimierz_michalczyk. Jeśli jest jakiś bębniarz, która ma ochotę w to wejść, to pogadajmy na priv.
Red Obsession
Powstający zespół Red Obsession (Tychy, śląskie)
13.03.2015
szuka perkusisty. Gramy hard rocka z domieszką shock rocka (materiał własny i covery). W zespole wokalistka z mocnym głosem i dwóch gitarzystów (jeden na wokalu wspomagającym). Wszyscy w wieku 23 - 26 lat. Wymagania: wiek - przynajmniej 18 lat, doświadczenie - bez różnicy, szukamy po prostu dobrego muzyka, własny sprzęt - akustyczny, elektronicznej perkusji nie przyjmujemy, zaangażowanie i dyspozycyjność. Kontakt: PW.
Baghira667
Zespół hard rock, metal, grunge, z dużym
11.03.2015
dorobkiem artystycznym i koncerowym, właśnie rozstał się z perkusistą i poszukuje dobrego następcy. Istnieje prawdopodobieństwo, że nas znasz - nazwa, linki do muzy na privie. Konieczna dyspozycjność (przed nami poważne koncerty), zaangażowanie i poczucie humoru). Preferowany wiek nie powinien przekraczać 28 lat. Najlepiej, gdybyś był albo dobrze zmotoryzowany, żeby nie były problemem dojazdy w okolice Sosnowca, Będzina, Dąbrowy albo po prostu mieszkał gdzieś w pobliżu. Napisz, zobaczymy czy się dogadamy. Pozdrock.
Zespół punkrockowy szuka perkusisty lub perkusistki
11.03.2015
z Katowic lub okolic (Bielsko-Biała, Pszczyna, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Tychy itp.).
Katowice. Kapela z poważnym podejściem, niedawno
9.03.2015
wydaną EP-ką, regularnie koncertująca, poszukuje perkusisty. Klimaty Pantera, BLS, Motorhead. Wiek najlepiej 25 - 35 lat. Salka w centrum Katowic.
Gitarzysta..
Zespół z Katowic poszukuje perkusisty do
3.03.2015
grania muzyki w klimatach melodic hardcore. Dla chętnych próbki z gotowym materiałem. Posiadamy duże doświadczenie sceniczne oraz studyjne.
Jeśli byłbyś chętny pobawić się coverami
3.03.2015
m.in. Alice in Chains, Stone Temple Pilots, Creed, Godsmack, Alter Bridge etc., zapraszamy do projektu akustycznego. Jesteśmy ludżmi około 40 lat, próby w Będzinie, kilka razy w tygodniu. Twoja rola może się ograniczać do bongosów, różnego rodzaju przeszkadzajek, dzwonków, tamburyno etc. lub podstawowego zestawu perkusyjnego.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Lepiej myć włosy rano czy wieczorem?