zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 czerwca 2016

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 372
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty, śląskie

Szukamy perkusisty do zespołu thrash - speedmetalowego
28.05.2016
(inspirujemy się zespołami takimi jak Metallica, Megadeth, Testament, Exodus, Overkill itd.), w Bytomiu i okolicach (Katowice, Chorzów, Gliwice itd.). Mamy już niemal cały materiał. Szukamy człowieka z chęcią grania i tworzenia, który by w 100% zaangażował się w nasz zespół. Gwarantujemy świetną atmosferę i jeszcze lepsze riffy. Chętnych, pytania zapraszam na pw, chętnie podeślę jakieś próbki.
tomek1109
Zespół Scrum z Sosnowca poszukuje doświadczonego
27.05.2016
perkusisty w klimatach black - deathmetalowych. Oczekujemy zaangażowania. Częste koncerty. Facebook - ScrumBandPl. Pisać na PW.
Katowice, thrash - death. Zespół z doświadczeniem
25.05.2016
i materiałem szuka perkusisty, który ma umiejętności, chęci i czas.
Pszczyński zespół, grający już ze sobą jakiś
23.05.2016
czas, poszukuje perkusisty swobodnie obracającego się w lżejszych odmianach metalu. Mamy swój materiał, gramy parę coverów, jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje. Więcej info na PW.
mompickedthis
Hej, szukamy perkusisty lub perkusistki,
20.05.2016
w składzie wokal, elektryk i bas. Inpiracje Paramore, Fall Out Boy, Twenty One Pilots, Sia. Gramy w Katowicach. Mamy po ponad 20 lat, więc szukamy też kogoś w naszym wieku.
Młody amatorski zespół poszukuje perkusisty.
18.05.2016
Mamy wokal i dwa elektryki oraz miejsce do prób.
Gitarzysta..
Cześć. Ostatnim muzykiem, którego brakuje
17.05.2016
nam do naszego 4-osobowego składu, jest perkusista. Posiadamy gotowy materiałem do realizacji EP - 6 utworów, dodatkowo całość zarejestrowana jest w wersji demo. Jesteśmy z Katowic, posiadamy dosyć duże doświadczenie sceniczne i studyjne z naszych wcześniejszych zespołów. Jeżeli byłbyś zainteresowany współpracą, proszę o kontakt priv (prześle ci wszystkie potrzebne materiały). Trzymaj się.
Szukamy perkusisty lub perkusistki do zespołu
15.05.2016
w klimatach rocka alternatywnego. Inspirujemy się głównie Muse, ale również Pink Floyd, Franz Ferdinand, Editors. Wymagana dyspozycyjność, sumienność i pasja do grania. Mamy kilka gotowych utworów czekających na nagranie. Próby w Katowicach, wiek 20 lat wzwyż.
Katowice. Szukam perkusisty do składu progrockowego.
15.05.2016
Materiał na około 1.5h. Do lekkiego przearanżowania i nagrania w studiu. Próbki na pw.
hastic
Szukamy Perkusisty, najlepiej z Gliwic (okolic),
12.05.2016
który posiada sprzęt, umiejętności, chęć do grania oraz jest dyspozycyjny. Przedział wiekowy kapeli 23 - 29 lat. Gramy w centrum Gliwic, posiadamy własne kawałki, regularnie koncertujemy. Więcej szczegółów na priv.
Śląski zespół prog - goth Hegemony poszukuje
9.05.2016
perkusisty. Gwarantujemy rzeczowe, merytoryczne towarzystwo. Regularne koncerty w porządnych klubach i występy na festiwalach. Gotowy materiał na kolejną EP - LP, w większości z napisanymi partiami garów. Salkę na wyłączność i z ochroną całodobową w Zabrzu. Wymagamy otwartości, sumienności, mobilności, kreatywności, techniki na przynajmniej średniowyższym poziomie i znajomości podstawowych terminów muzycznych. Doświadczenia scenicznego i studyjnego oraz znajomości nut niekoniecznie. Informacje o zespole: FB - hegemonytheband, YT - hegemony official. Kontakt PW.
Hej. Poszukujemy perkusisty do zespołu, poruszającego
9.05.2016
się w klimacie energetycznego, melodyjnego i zaawansowanego technicznie hard rocka. Szukamy kogoś, kto będzie potrafił być integralną częścią kapeli i grać muzykę, a nie tylko pełnić funkcję metronomu. Za nami kilkanaście lat grania i kilka lat wspólnie w dwóch zespołach. Mamy miejsce do grania - własna salka z nagłośnieniem (Sosnowiec). Możliwość dojazdu na próby. Interesujące klimaty: Mr. Big, Extreme, The Winery Dogs, Richie Kotzen, Black Country Comunion, Steamroller, Journey, Whitesnake, Rush. Gramy w składzie bas i wokal, gitara i wokal, klawisz. Link do utworów dla zainteresowanych.