zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 31 października 2014

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 723
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:
- wokalisty (134)
- gitarzysty (71)
- basisty (83)
- perkusisty (113)
- inne (19)
- wokalista (55)
- gitarzysta (90)
- basista (32)
- perkusista (36)
- inne (6)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty, śląskie

Siemano. Jest nas dwóch gitarzystów. Gramy
28.10.2014
dwa lata, bez szału, ale tragedii też nie ma. Generalnie szukamy bębniarza, żeby cos pocoverować na początek. Ograć się. Jesteśmy z Mikołowa.
Okolice Zabrza. Klimaty rockowe - Hendrix,
26.10.2014
nieco domieszki polskiego rocka, Neil Young i reszta ferajny. Poszukiwany perkusista z niekoniecznie dużymi umiejętnościami, natomiast z kupą czasu.
mompickedthis
Okolice Tarnowskich Gór czy Bytomia, gramy
26.10.2014
pop punk i szukamy perkusitki ze sprzętem i najlepiej jakimś miejscem do prób. Inspirujemy się kapelami takimi jak Busted, Blink182, Green Day czy Mcfly.
neith
Zespół Neith poszukuje perkusisty. Próby
25.10.2014
odbywają się w Koziegłowach (okolice Myszkowa, blisko trasy Katowice - Częstochowa). Najlepiej, gdyby znalazł się ktoś z okolic. Muzyka: hard rock. Na stronie www zespołu można posłuchać starszych kawałków. Więcej info na priv.
Halo. Poszukiwany perkusista. Grający szybko
22.10.2014
i równo oraz posiadający własny sprzęt. Własna sala 24h. Zabrze. Pozdrawiam.
darklifer
Zespół w klimatach rock - blues szuka perkusisty.
21.10.2014
Mamy bogate doświadczenie sceniczne i studyjne. Próby w Łaziskach.
Rumpel
Death Lot Lizard szuka perkusisty. Próby
20.10.2014
w centrum Katowic. Regularne koncerty. Gatunek: southern metal. Facebook - Death-Lot-Lizard. Kontakt PW.
Katowice. Kapela z poważnym podejściem, niedawno
18.10.2014
wydaną EP-ką, regularnie koncertująca, poszukuje perkusisty. Klimaty Pantera, BLS, Motorhead. Wiek najlepiej 25 - 30 lat. Salka w centrum Katowic.
Wokalista, basista i gitarzysta poszukują
17.10.2014
perkusisty do core'owego bandu. Poważne granie, potrzebni ludzie z zaangażowaniem i ambicjami. 19, 21, 23 lat. Okolice Katowic.
Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź,
16.10.2014
Mysłowice, Jaworzno. Poszukujemy perkusisty lub perkusistki do założenia od kompletnych podstaw zespołu w stylu fińskiego gotyk - heavy metalu pokroju Sentenced, Poisonblack, Charon, To Die For itp. Żadnych kompromisów, interesuje nas tylko taka muzyka. Na razie byliby śpiewający basista oraz gitarzysta. Nie wymagamy cudów. Mam dostęp do taniego lokalu, w którym działam z innymi projektami. Zapraszamy.
Witam. Tworzymy zespół metalowy (2 gitary
11.10.2014
i bas) i brakuje nam jeszcze perkusisty. Interesuje nas głownie thrash metal (Metallica, Megadeth, Testament, Exodus, Overkill i można by było tak jeszcze długo wymieniać), ale lubimy kombinować w różnych kierunkach. Jesteśmy całkowicie pochłonięci tą muzyką i szukamy ludzi podobnych do nas. Głównie gramy agresywnie i szybko, jednak nie jesteśmy zamknięci na ballady. Stworzyliśmy już kilka swoich kawałków i mamy ścieżkę perkusyjną zapisaną w gp do większości. Przedział wiekowy to 18 - 25 lat. Mamy salę prób w Bytomiu. Szukamy kogoś nawet z okolic Bytomia, postaramy się jakoś o dowóz sprzętu. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.
Częstochowa. Zespół Radios in Motion, grający
7.10.2014
rock alternatywny, szuka perkusisty z poważnym podejściem do grania. Kontakt PW.
Zespół, grający klimaty około symphonic metal,
4.10.2014
szuka perkusisty. Rejon: Katowice, Sosnowiec i okolice. Więcej szczegółów na pw. Pozdrawiam.
Profanity Angel (Tychy) szuka perkusisty,
4.10.2014
niekoniecznie magika. To granie, to obskurny black - death metal itd. w stylu Archgoat, Blasphemy, Revenge itp., więc wiadomo, czego oczekuję. Wydane zostało niedawno demko. W necie krąży utwór promocyjny, bez problemu znajdziecie. Kontakt PW. Pozdrawiam.
jacekw1
Gliwicki zespół Stay Heavy, grający muzykę
4.10.2014
z pogranicza thrash i heavy metalu, poszukuje perkusisty. Próby w Gliwicach. Więcej informacji na priv. Pozdrawiam.
Dwóch gitarzystów poszukuje perkusisty do
3.10.2014
założenia nowego zespołu od podstaw. Nie jesteśmy profesjonalistami i nie wymagamy też profesjonalizmu, ale warto by coś było umieć. Obracamy się w klimatach thrashmetalowych itp., tzn. Metallica, Motorhead itp. Jeżeli jesteś nadętym bufonem i masz odwalać cyrki na próbach, to lepiej nie pisz. Chcemy zacząć oczywiście od coverów, potem już - jeżeli możliwości pozwolą - nagrywać coś swojego. Salkę będziemy załatwiać w swoim czasie. Jesteśmy z Lędzin i Podlesia, fajnie by było, jakby był ktoś właśnie mieszkał w pobliżu tych dwóch miast. Pozdr.
Death - grindowa kapela z Katowic (prawie
2.10.2014
dziesięcioletni staż, gotowy materiał, własna salka, widoki na koncerty) szuka perkusisty. Wymagane: radzenie sobie z szybkimi tempami zarówno z metronomem jak i bez niego, własny sprzęt. Doświadczenie sceniczne i lekko punkowy feeling bardzo mile widziane. Próby w Katowicach.
Witamy. Jesteśmy Whiskey Knights, zespołem
1.10.2014
grający celtycki punk, i poszukujemy perkusisty. Chcemy grać muzykę podobną do Paddy And The Rats, The Tossers, Flogging Molly etc. Chociaż gramy razem dopiero chwilę, mamy już pierwsze piosenki autorskie i covery. Skład, jaki już mamy, to skrzypce, flet(y), gitara, bas, gitara plus wokal. Brakuje tylko Ciebie. Wszyscy mamy około 20 lat i każde z nas już na scenie co najmniej bywało. Jeśli potrafisz zagrać piosenki wymienionych zespołów, to jesteś u nas mile widziany. Zapraszamy na próbę.
Katowice. Zespół groovemetalowy, inspirujący
1.10.2014
się m.in. Sepulturą, Panterą, BLS, 5FDP, Machine Head, poszukuje perkusisty doświadczonego w ciężkim, bujającym graniu. Wymagamy ogrania w temacie, ciężkiej ręki, zwinnych stóp, dojrzałości mentalnej i chęci zaangażowania się. Posiadamy w pełni wyposażoną, bardzo dobrą, darmową salkę na Giszowcu, dostępną tylko dla nas całą dobę. Sami jesteśmy doświadczeni, grający na poziomie i mocno angażujący się w zespół - dlatego początkującym i niewiedzącym, co tak naprawdę chcą grać, z góry dziękujemy.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy istnieją zespoły lub muzycy, których nie wolno krytykować?