zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 1 grudnia 2015

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 471
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:
- wokalisty (103)
- gitarzysty (37)
- basisty (48)
- perkusisty (70)
- inne (30)
- wokalista (37)
- gitarzysta (47)
- basista (29)
- perkusista (20)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty, śląskie

Red Obsession
Tychy, Katowice i okolice. Rock, hard rock.
29.11.2015
Nowo powstały zespół Red Obsession szuka perkusisty. W składzie wokalistka z mocnym głosem, gitara i sesyjny bas. Stały basista nadal poszukiwany. Wiek - 23, 24 lata, basista sesyjny cztery dychy. Teksty są, muzyki jeszcze nie ma. Inspiracje - klasyczny rock, hard rock, domieszki country. Klimaty lata 70, 80. Materiał własny i covery. Ze swojej strony mamy możliwość od zaraz posiadania salki z profesjonalnym sprzętem i zestawem perkusyjnym. W rezerwie jeszcze inne miejsce do grania. Wymagamy zaangażowania. Raczej własny sprzęt, wiek przynajmniej 18 lat, wygląd. Długie włosy mile widziane.
Cześć. Nowo powstały zespół Via szuka perkusisty.
29.11.2015
Czego oczekujemy? Wyobraźni, zaangażowania, obecności na próbie, pomysłu. Rock z dodatkami, bo tak możemy to sklasyfikować. Zagłębie Dąbrowskie i okolice. Napisz, jeśli chcesz rozpocząć nową drogę.
Bytom. Kapela poszukuje perkusisty. Gramy
26.11.2015
w okolicach metal, punk, hardcore. Mamy parę własnych kawałków i pracujemy nad nowymi. Próby staramy się mieć dwa razy w tygodniu, posiadamy własną salę w centrum Bytomia. Jesli masz chęć i czas, dysponujesz własnym sprzętem i chcesz pograć w miłej atomsferze, pisz smiało na priv.
Gramy progresywnego rocka. Poszukujemy perkusisty,
24.11.2015
który potrafi zagrać coś więcej niż tylko 4/4. Wiek nie gra roli. Chętnie wyślę mp3 do przesłuchania. Salka znajduje się w Bolesławiu k. Olkusza, wraz ze sprzętem. Mamy już nagrany materiał i w pierwszej kolejności trzeba będzie go ograć. Więcej szczegółów na priv.
Witajcie. Jako że mój dotychczasowy bębniarz
23.11.2015
zrezygnował, przyszła pora poszukać nowego. Jesteśmy z okolic Katowic, próby najczęściej odbywają się w Świętochłowicach, gramy ciężko, w niskim strojeniu, ale melodyjnie, klimaty podchodzące pod Illusion, Godsmack, Black Label Society. Mamy całkiem sporo gotowego materiału, a do ruszenia z miejsca brakuje nam już tylko garowego. Próbki na PW.
KTPband
Katowicki zespół KTP, grający muzykę z pogranicza
23.11.2015
rocka i metalu, poszukuje perkusisty. Interesuje nas osoba cechująca się przyzwoitymi umiejętnościami, zapałem do pracy zespołowej i ugodowym usposobieniem. Zespół aktualnie jest po premierze najnowszej EP-ki i planuje zagrać kilka koncertów. Wiek powyżej 18 lat. Naszej muzyki można posłuchać na soundcloud - ktp-band. Kontakt PW.
RobRock
Sosnowiec. Szukam solidnego perkusisty, najlepiej
22.11.2015
z jakimś doświadczeniem, któremu nieobce są klimaty lat 70, blues, heavy rock, stoner itp. Generalnie wolne i średnie tempa. Bębny udostępniam. Więcej info na pw.
Katowice, thrash i okolice (od heavy po thrash
18.11.2015
- death). Szukamy perkusisty. Mamy materiał, poważnie podchodzimy do sprawy, ale nie jesteśmy sztywniakami.
Zespół prog - thrashmetalowy z Gliwic, z
18.11.2015
własną salą, poszukuje perkusisty. Mamy materiał na płytę - nic tylko ograć i nagrywać. Planujemy trasę koncertową. Więcej info dotyczących festiwali, koncertów, kawałków - priv.
Zespol rockowy (troche molowego brzmienia)
9.11.2015
szuka perkusisty. Miejscowosc Lędziny, 20 km od Katowic i 15 km od Tychow. Sklad wokal, gitara, organy, bas. Gramy w murowanym garazu. Chetni pisac na priv. Pozdro.
Potrzebujemy perkusisty. Jesteśmy z Gliwic
9.11.2015
i mamy wszystko, czego potrzeba - szaleństwo, własną salkę prób, męski wokal, gruwiący bas oraz wyjątkowo płodnego gitarzystę, który cierpi na nadmiar pomysłów. Mamy już 7 własnych dokończonych kawałków i z drugie tyle, w których brakuję tekstu, melodii, bridga itd. Próbki wysyłam na priv.
Zespół, grający heavy - power metal, szuka
6.11.2015
perkusisty. Próby odbywają się w Czeladzi. Własny materiał, obycie sceniczne jak i studyjne. Więcej info na PW.
Zespół z własnym pomysłem na muzę (doom,
6.11.2015
space) potrzebuje ogarnietego, doświadczonego perkusisty. Nie wysyłamy próbek, zapraszamy na jam.
Witam. Bielsko-Biała. Gitarzysta szuka perkusisty
5.11.2015
do projektu black - deathmetalowego. Wymagania to chęć do gry i własny sprzęt. Najlepiej z miejscem do grania prób. Teren: całe Bielsko.
Gitarzysta i basista z okolic Sosnowca szukają
3.11.2015
perkusisty. Klimaty rocka progresywnego, ale jeśli jesteś kreatywny, to jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły. Mile widziana umiejętność improwizacji.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak daleko mieszkasz od najbliższego klubu, w którym odbywają się koncerty?