zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 listopada 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 258
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (48)
- gitarzysty (24)
- basisty (26)
- perkusisty (46)
- inne (11)
- wokalista (25)
- gitarzysta (24)
- basista (13)
- perkusista (12)
- inne (5)

Ogłoszenia: małopolskie

Deagle
Kraków. Gitarzysta szuka zespołu. Szukam
18.11.2017
zespołu lub ludzi do stworzenia nowego projektu. Klimaty, które mnie interesują, to sludge, progressive, stoner, groove, ma być przede wszystkim klimatycznie i emocjonalnie. Posiadam doświadczenie koncertowe oraz studyjne, mam cały potrzebny sprzęt oraz dużo motywacji i nowych pomysłów. Generalnie bez wielkiej presji na "robienie kariery", ale z nastawieniem na rozwój. Parę przykładowych zespołów - inspiracji: Mastodon, Gojira, Neurosis, Lamb of God. Jestem otwarty na różne propozycje.
Cześć, poszukujemy do zespołu metalowego
11.11.2017
działającego w Krakowie wokalisty lub wokalistki. Wymagania - poważne podejście, czas na próby raz w tygodniu na terenie Krakowa, poradzenie sobie z kawałkami z naszej płyty. Próbki na pw. Zachęcamy do kontaktu i pozdrawiamy.
Kabaret Trzecia Strona Medalu szuka muzyka.
11.11.2017
Szukamy osób, które chcą się zaangażować oraz tworzyć autorski materiał. Jeśli czujesz, że scena to Twój żywioł, a kontakt z publicznością nie sprawia Ci problemów - napisz. Preferowany instrument - zaskocz nas.
Czesc. Szukam perkusisty do założenia kapeli.
6.11.2017
Klimaty metalowe ale konkrety dogadamy. Tak zebysmy z tego czerpali radosc. Moje klimaty to death, black, industrial oraz klimatyczne rzeczy w stylu stary Samael, stary Tiamat itp. Jestem otwarty także na inne propozycje byle nie "szeroko pojęty rock-metal". Jestem gitarzysta, mam swoj sprzet i w razie czego mysle, ze szybko bylby caly sklad.
Perkusista do zespołu blues-hard-rockowego
3.11.2017
poszukiwany, Kraków. Mile widziana osoba mieszkająca w Krakowie z pasją do tego rodzaju muzyki i czująca ją, bez większych problemów psychicznych, destrukcyjnych nałogów, nie mająca kłopotów z samodyscypliną. Zespół gra własny materiał i aktualnie ma opracowane ok. 15 utworów. Zapraszam do kontaktu.
Basista do zespołu blues-hard-rockowego poszukiwany,
3.11.2017
Kraków. Mile widziana osoba mieszkająca w Krakowie z pasją do tego rodzaju muzyki i czująca ją, bez większych problemów psychicznych, destrukcyjnych nałogów, nie mająca kłopotów z samodyscypliną. Zespół gra własny materiał i aktualnie ma opracowane ok. 15 utworów. Zapraszam do kontaktu.
Świeża kapela z Krakowa z latami doświadczenia
30.10.2017
za pasem szuka ogarniętego garowego. Inspiracje: The Mars Volta, Mother's Cake, Closure in Moscow, mieszanki funk i math-rocka. Próbki na priw.
Tarnów, Dąbrowa Tarnowska i okolice. Zespół
30.10.2017
szuka basisty z pasją, który podejmie się napisania własnych partii do rozpisanych w tabach utworów. Gramy w klimatach heavy, thrash, death metal. Jesteśmy na etapie nagrywania swoich utworów. Naszym głównym celem jest jeździć i grać koncerty. Więcej informacji na PW.
Zespół z Krakowa szuka perkusisty. Gramy
27.10.2017
szeroko pojęty heavy metal i jesteśmy otwarci na propozycje. Chcemy napisać debiutancki materiał jeszcze do końca 2017. Próby najczęściej odbywają się w weekendy.
Poszukujemy basisty do zespołu - gramy mocno
27.10.2017
i agresywnie, ale z naciskiem na melodię, muzyczne smaczki, znaczenie i emocje. Gramy miks hard rocka i post-punku (powiedzmy, że połączenie Cream z Davidem Bowie i Public Image Ltd). Najlepiej kostka i bez wstrzymywania ręki - bas bardzo wyrazisty i prowadzący kawałki na równi z gitarą. Gramy od roku, to nie jest nasz pierwszy zespoł (obecnie nagrywam płytę i koncertuję z innym projektem).
Perkusista i basista poszukiwani do zespołu
24.10.2017
blues-hard-rockowego. Mile widziane osoby mieszkające w Krakowie z pasją do tego rodzaju muzyki i czujące ją, bez większych problemów psychicznych, destrukcyjnych nałogów, nie mające kłopotów z samodyscypliną. Zespół gra własny materiał i aktualnie ma opracowane ok. 15 utworów. Zapraszam do kontaktu.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co robisz, kiedy gwiazda wieczoru gra beznadziejnie źle?