zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 21 stycznia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 244
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (53)
- gitarzysty (28)
- basisty (29)
- perkusisty (33)
- inne (11)
- wokalista (11)
- gitarzysta (29)
- basista (16)
- perkusista (16)
- inne (2)

Ogłoszenia: małopolskie

Perkusista do zespołu blues-hard-rockowego
12.01.2018
poszukiwany. Mile widziana osoba mieszkająca w Krakowie z pasją do tej muzyki i czująca ją, bez destrukcyjnych nałogów, nie mająca kłopotów z samodyscypliną. Zespół gra własny materiał i aktualnie ma opracowane ok. 15 utworów. Zapraszam do kontaktu.
Kraków, basista poszukiwany do zespołu łączącego
7.01.2018
w sobie art-post rocka z poezją śpiewaną i muzyką etniczną. Posiadamy prawie cały materiał (pięć ''kolorów''), gramy w salce w centrum Krakowa (Dietla 93). Tworzymy smutne, przestrzenne pejzaże dźwiękowe z pięknym damskim wokalem. Poszukujemy basisty, który dopełni nasze brzmienie. Nie wymagamy wirtuozerii, najważniejsze jest ''czucie'' i wrażliwość na tego typu muzykę. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.
Wadowice i okolice. Szukam kapeli w klimatach
6.01.2018
rock, metal, ska-punk lub rock-rap. Mam swoj wlasny sprzet, gram na garach 10 lat. Moge dojezdzac maks do 60 km od Wadowic na proby. Podeslij material to ocenie czy czuje sie dobrze w takich klimatach.
Basista do zespołu blues-hard-rockowego poszukiwany.
6.01.2018
Mile widziana osoba mieszkająca w Krakowie z pasją do tej muzyki i czująca ją, bez destrukcyjnych nałogów, nie mająca kłopotów z samodyscypliną. Zespół gra własny materiał i aktualnie ma opracowane ok. 15 utworów. Zapraszam do kontaktu.
Hej, wokalistka-basistka szuka zespołu. Tak
6.01.2018
się składa, że od kwietnia zapuszczę korzenie w Krakowie i w związku z tym szukam ludzi, z którymi mogłabym chwycić wiatr w żagle. Słucham muzyki stylistycznie od siebie odległej - a jeżeli chodzi o taki szkic i zarys to mogę w zasadzie wyłuszczyć tylko inspiracje - Tortoise Shellac Pixies Fugazi Trans Am Polskie Lotto Ścianka Ewa Braun wydawnictwa Instant Classic Lado ABC Gustaff. etc. Tworzę też elektronikę domowym sumptem, więc przestrzeń do tworzenia ogromna. Średnia wieku tak 30+.
Kraków. Witam wokalistka poszukuje zespołu
23.12.2017
z którym mogłaby współpracować, rozwijać się tworząc własną twórczosc muzyczną. Covery również wchodzą w grę. Jesli chodzi o muzykę jestem otwarta na wszelkie propozycje. jednak ciężka muzyka metalowa odpada. Doswiadczenie sceniczne posiadam. Czasem cos napisze. Koncerty również są dla mnie ważne. Zainteresowanych zapraszam wtedy wysle moje demo. Pozdrawiam.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ile płyt wydanych w 2017 roku przesłuchałaś(eś) uważnie?