zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 17 sierpnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 193
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (47)
- gitarzysty (15)
- basisty (26)
- perkusisty (28)
- inne (4)
- wokalista (17)
- gitarzysta (19)
- basista (13)
- inne (1)

Ogłoszenia: małopolskie

Kraków, Trzebinia. Witam serdecznie. Jestem
17.08.2018
wokalistką i poszukuje zespołu bądź ludzi do tworzenia muzyki rockowej, hardrockowej. Chęć koncertowania, nagrywania własnych utworów również wchodzi w grę. Posiadam próbki mojego wokalu, po więcej zapraszam na priv.
Witam, pogram na basie w kompletnej kapeli
16.08.2018
rock, hard rock, stoner metal itp. Tarnów, Bochnia. Swój sprzęt, mobilny. Gram amatorsko dobrych kilka lat, w pw mogę przesłać jakieś probki.
Kapela z ogarniętym materiałem czekającym
9.08.2018
na wdrożenie poszukuje pałkera. Klimaty post punk, hc, r'n'roll. Pełne zaplecze w okolicach Oświęcimia, liczą się chęci i zaangażowanie. Próbki materiału do odsłuchania.
hudziktzn
Frontman poszukiwany. Gramy w klimatach heavy-thrash,
7.08.2018
dorzucając trochę folku i gotyku. Mamy za sobą sporo koncertów w Krakowie i parę wyjazdowych, przed nami dalszy rozwój. Szukamy wokalu mocnego i z jakimś warsztatem, więc nie możemy przyjąć całkowitego amatora, za to płeć nie ma dla nas znaczenia. Ważne byś był człowiekiem zdolnym poświęcić swój czas na 3 lub 4-godzinną próbę w weekend i czasem wyskoczyć do knajpy albo za miasto i dać solidny występ. Wymagamy rzetelności i długoterminowego zaangażowania się, bo do muzyki podchodzimy tak z pasją, jak i na serio. Ale też żadne z nas snoby, zaczęliśmy od zera jak każdy. Więcej szczegółów na priv. Pozdry. Facebook - ThiefOfTimeMystic.
Marcin_
Olkusz. Zespół Acjaton szuka perkusisty.
7.08.2018
Jest trochę materiału, trochę studia, parę fajnych koncertów zagranych, zespół jest rozwojowy. Stanęliśmy w miejscu bo brak perkusji jest poważnym brakiem. Chcemy wrócić do koncertowania i nagrywania sie dalej w studio, żeby dograć EP.
Fenris
Cześć, death metalowa kapela z Krakowa szuka
5.08.2018
wokalisty. Jest materiał, brakuje śpiewaka.
Kraków. Zespół Open Access grający mieszankę
1.08.2018
power i folk metalu poszukuje wokalistki. Mamy na swoim koncie dwie płyty - EP oraz LP. Regularnie koncertujemy po Polsce oraz Europie. Graliśmy na festiwalach w Rumunii, na Węgrzech, Czechach czy Niemczech. Osoba, której szukamy powinna umieć śpiewać z wyraźnym "zadziorem". W 2019 chcemy nagrać kolejną płytę i przejść w nieco bardziej agresywne rejony muzyczne. Na przyszły rok są również zakrojone na szeroką skalę koncerty po całej Europie. Preferujemy wokal damski, ale nie jesteśmy zamknięci w tym temacie.
Kraków. Cześć. Zespół poszukuje perkusisty.
29.07.2018
Jeżeli brzmienia takich wykonawców jak Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Free, Lynyrd Skynyrd są Ci bliskie to zapraszamy do kontaktu. W zespole na tę chwilę są: wokalistka, gitarzysta i basista. Jesteśmy po 30 i posiadamy doświadczenie sceniczne i studyjne. Zainteresowanym prześlemy nagrania.
Kraków. Cześć. Zespół poszukuje perkusisty.
29.07.2018
Jeżeli brzmienia takich wykonawców jak Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Free, Lynyrd Skynyrd są Ci bliskie to zapraszamy do kontaktu. W zespole na tę chwilę są: wokalistka, gitarzysta i basista. Jesteśmy po 30 i posiadamy doświadczenie sceniczne i studyjne. Zainteresowanym prześlemy nagrania.
Tarnów i okolice. Szukam drugiego gitarzysty
26.07.2018
ze swoim sprzętem do zespołu w klimatach melodeath, heavy, groove metal. Mamy swój materiał i salę prób. Chcesz wiedzieć więcej to pisz.
Zespół z Tarnowa z wpływami heavy metal,
20.07.2018
metalcore, melodic death metal szuka basisty z pasją, z chęciami do nauki i własnym sprzętem. Mamy swoją salę prób i siedem własnych numerów. Jesteśmy na etapie miksu i masteringu czterech utworów w domowym studio. Po wakacjach tego roku ruszamy z koncertami i promocją zespołu. Średnia wieku zespołu to 26 lat. Więcej w prywatnej wiadomości.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co sądzisz o polskiej muzyce ludowej?