zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 stycznia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 109
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (24)
- gitarzysty (12)
- basisty (16)
- perkusisty (15)
- inne (2)
- wokalista (9)
- gitarzysta (13)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: małopolskie

Cześć, mam 40 lat. Wracam po kilku latach
19.01.2020
do śpiewania. Szukam zespołu grającego rocka. Słucham Turbo, Him, Davida Gahana, Pink Floyd. Lubię melodię i emocje zahaczające o mocniejsza muzykę. Piszę teksty, układam muzykę i śpiewam oczywiście. Mam pomysł na siebie i propozycję pomysłu na muzykę dla zespołu. Proszę o kontakt z zespołami gdzie średnia wieku to 30 - 40 lat. Do powiedzenia jest dużo więcej ale to już może na próbie.
Trzebinia, Kraków. Witam serdecznie. Jestem
11.01.2020
wokalistką i poszukuje ludzi do tworzenia własnej muzyki nie tylko coverów. Mam za sobą pewne doświadczenia. Piszę teksty i linie wokalne. Posłuchać mnie można na youtube - mam także swoje utwory ale po więcej zapraszam.
Kraków. Poszukiwany wokalista (ewentualnie
7.01.2020
wokalistka) do zespołu grającego przyjemny, melodyjny hard rock. Ktoś kto umie śpiewać a nie dopiero się uczy. Śpiewa a nie wydziera się, a w nieodległej przyszłości może stanąć na scenie. Dobrze gdyby umiał też tworzyć sensowne teksty. Konieczna jest normalna postawa życiowa, bez hochsztaplerki, ambicji, krętactw i nadymania się. Wiekowo jesteśmy 40+ i optymalnie by było, żeby też ktoś nie był za młody ale nie jest to warunek konieczny. Nagrania do odsłuchania prześlemy po uprzednim zgłoszeniu się osób zainteresowanych.
Marcin_
Olkusz. Zespół Acjaton szuka wokalistki(-ty).
3.01.2020
Gramy muzykę, która jest mieszanką z pogranicza rock i metalu. Nowa osoba będzie musiała dojeżdżać do Olkusza gdzie mamy swój cały sprzęt i próby, nauczyć sie piosenek które mamy zrobione do tej pory, mile widziana osoba kreatywna z zacięciem do pisania tekstów. Zespół jest na etapie kiedy mamy gotowe 12 utworów, z których 3 teksty będą nowe a 1 ma nowy zmieniony tekst. Szukamy osoby, która się zaangażuje poważnie w projekt na lata, będzie odpowiedzialna, otwarta, szczera oraz która będzie mieć dobry kontakt z zespołem.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy widziałaś(eś) "Kult. Film"?