zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 lipca 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 188
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (32)
- basisty (32)
- perkusisty (36)
- inne (2)
- wokalista (10)
- gitarzysta (23)
- basista (16)
- perkusista (11)
- inne (2)

Ogłoszenia: pomorskie

Zespół Sinsinate grający thrash metal szuka
17.07.2018
ogarnietego basisty z werwą i zaangażowaniem. Więcej informacji na priv.
Szukam zwariowanych ludzi do pogrania punk
16.07.2018
rocka lub czegoś na jego podobieństwo. Najważniejsze aby muzyka zachęcała do zabawy pod sceną. Ze swojej strony oferuję basik i masę zaangażowania. Poszukiwane gitary, perkusja, wokal.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół ludzi
14.07.2018
kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka perkusisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego metalu z przełomu lat '80, '00. Na początek parę coverów, potem zobaczymy. Wymagana systematyczność. Jeżeli masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Witam, szukam perkusisty, wraz z przyjacielem
14.07.2018
basistą chcę założyc zespół. Gram muzykę typu rock, hard-rock, metal, czasem blues. Szukam kogos w wieku 13-25 lat sam mam 17. Okolice Nowego Dworu Gdańskiego.
Zespół Trippin'dog szuka klawiszowca (ambient,
14.07.2018
elektronika). Nasza muza to taki miks Porcupine Tree, Primus, Massive Attack. Szukamy osoby do stałej regularnej pracy nad materiałem. W planach nagranie epki i zagranie na Metropolia Jest Ok pod koniec roku. Materiału jest sporo, brakuje padów, kosmicznych dźwięków, mamy własną salkę na Oliwie więcej na priv.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół ludzi
12.07.2018
kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego metalu z przełomu lat '80, '00. Na początek parę coverów, potem zobaczymy. Wymagana systematyczność. Jeżeli masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Witam, z przyjemnością dołączę do kapeli
10.07.2018
grającej i poruszającej się w klimatach gothic metalu lub melodyjnego death metalu. Wiek 35+. Jak dla mnie muza ma melodyjna i z klimatem.
calkosuma
Siema, gitarzysta z Gdańska szuka pierwszego
2.07.2018
zespołu. Gram na gitarze od kilku lat, jednak nie miałem zbyt wielu okazji, żeby pograć z kimś innym niż moim laptopem. Gram chyba metal, bardziej w odcieniach thrashu. Jeżeli podać zespoły to głównie Metallica, Slayer, Megadeth, SOAD. Jestem bardziej nastawiony na granie własnej muzyki, covery traktuje jako dodatek, sprawdzenie się. Gram również na perkusji, miałem na tym instrumencie roczną przygodę w zespole z paroma małymi koncertami w CV. Z racji tego wszystkiego widzę się bardziej jako kompozytor.
fatlip11
Witam. Szukam zespołu, bądź osób które tak
1.07.2018
samo jak ja są dopiero początkującymi i chcieliby razem połączyć siły. Mam 20 lat. Moimi inspiracjami są zespoły rockowe z lat 90 oraz 00, ale jestem otwarty na inne gatunki. Mam barytonową barwę więc dłuższe śpiewanie wyższych dźwięków może sprawić mi problem. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość.
Bard
Sprzedam head MG V1. Wzmacniacz stan idealny,
30.06.2018
wyprodukowany przez Marka Gierszewskiego w styczniu tego roku. Customowy tolex. Cena 800 zł.
Gdańsk. Chcesz śpiewać i krzyczeć w zespole
26.06.2018
z przesterami to daj znać. Klimat okołometalowy. Pozdrawiam.
tomekkadziewicz
Zespół Nautilus szuka drugiej gitary, tematy
25.06.2018
blues rockowe. Profesjonalna próbownia w Nowym Dworze Gdańskim. Zainteresowanym podeśle próbki.
Bolko95
Zespół Big Blind z Gdyni szuka wokalisty
24.06.2018
z własnym sprzętem. Jeśli masz jaja i lubisz rock'n'rollową energię to czekamy właśnie na Ciebie. Nagrania możemy przesłać na priv.
Pasjonat amerykańskiego, jambandowego grania
23.06.2018
(vide Allman Brothers Band czy Gov't Mule) szuka zespołu.
Zespół z Gdańska szuka solidnego hardrockowego
22.06.2018
wokalisty. Jesteśmy na etapie pisania naszych kawałków od rock i funku do lżejszego metalu i szukamy głosu dla naszej muzyki. W planach koncerty i nagrywki. Szukamy kogoś zmotywowanego do tworzenia i grania własnego materiału i nastawionego na coś więcej niż niedzielne granie. Nasz wiek 19-21 więc najlepiej ktoś w podobnym wieku. Próby w Gdańsku.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Wolisz pizzę na cienkim czy grubym cieście?