zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 21 listopada 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 265
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (50)
- gitarzysty (26)
- basisty (26)
- perkusisty (41)
- inne (11)
- wokalista (26)
- gitarzysta (27)
- basista (13)
- perkusista (13)
- inne (6)

Ogłoszenia: pomorskie

Gdańsk, Gdynia, Sopot, zespół smyczkowo -
15.11.2017
metalowy w składzie wokal, viola da gamba, kontrabas-bas poszukuje perkusisty. Niech nie zwiedzie cię instrumentarium, gramy na przesterach, przeplatając ciężar z energią. Klimaty w jakich się obracamy to raczej ciemna klimatycznie muzyka rockowo - metalowa o dość specyficznym brzmieniu. Poszukujemy osoby zaangażowanej, mającej czas na regularne opanowywanie materiału i koncerty. Mile widziana osoba która nie traktuje perkusji tylko jako maszynka do podkładów ale potrafi wykorzystać drzemiący w niej potencjał instrumentalny. Chcielibyśmy stworzyć intensywnie działający zespół nastawiony na nagrywanie, koncertowanie i promowanie swojej twórczości.
Szukamy gitarzysty okołometalowego. Mamy
15.11.2017
salkę w Gdańsku obok Centrum Handlowego Oliwa. Wszystkich zainteresowanych proszę o podanie maila w celu przesłania naszego dema. Pozdrawiam.
Szukamy gitarzysty, ewentualnie basisty.
14.11.2017
Jest perkusista i gitararzysta ale chętnie przesiądzie się na basa. Gramy swoje rzeczy, nie covery, na luzie, dla frajdy. Klimaty rockowe ale spokojne. Mamy 40+, gramy co trzeci tydzień, ponieważ perkusista pracuje za granicą. Jesteśmy z Gdyni i gramy w wynajmowanej salce z pełnym wyposażeniem na Obłużu. Jeżeli komuś taki układ odpowiada to zapraszam.
Hej, chętnie dołączę do zespołu - gram na
12.11.2017
perkusji. Klimaty - rock, funk, soul, pop. Posiadam kilkuletnie doświadczenie, własny sprzęt, mobilny. Otwarty na nowe kierunki muzyczne.
Trójmiasto. Dwie gitary i wokal szukają perkusisty
7.11.2017
i basisty. Chcemy grać melodyjny metalcore ale bez popadania w jakąś straszą skrajność. Wszyscy mamy już nieco doświadczenia scenicznego oraz własny sprzęt.
Trójmiasto. Dwie gitary i wokal szukają basisty
7.11.2017
i perkusisty. Chcemy grać melodyjny metalcore ale bez popadania w jakąś straszą skrajność. Wszyscy mamy już nieco doświadczenia scenicznego oraz własny sprzęt.
joke4blonde
Szukam zespolu do grania lekkiej muzyki.
4.11.2017
Generalnie nie mam problemu z wpasowaniem sie i spiewam juz profesjonalnie 6 lat. Trojmiasto i okolice.
fatlip11
Witam. Szukam zespołu, bądź osób które tak
3.11.2017
samo jak ja są dopiero początkującymi i chcieliby razem połączyć siły, coś stworzyć. Mam 19 lat i głównie inspiruje się muzyką z lat 90 oraz 00 ale jestem otwarty na eksperymenty z innymi gatunkami. Mam raczej barytonową barwę więc dłuższe śpiewanie wyższych dźwięków może sprawić mi problem. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość.
Mars69
Szukam kapeli lub osób gotowych do nowego
30.10.2017
projektu: wokalistka lub wokalista, bas, perkusja, fajny klawisz, może akustyk. Jestem gitarzystą (48), mam komplet gratów, jestem mobilny, zasadniczo mam też materiał. Poszukuję osób gotowych do wspólnego tworzenia, którym granie daje prawdziwego kopa. Moje klimaty? Rock, prog, blues na ostro i okolice, melodyjnie i z przyłożeniem do spodu, miks nastrojów, cisza. I wszystko co nowe i harmonijne mogę wysłać link do próbek na SoundCloud. Mile widziany każdy, kto serio podchodzi do tematu i nie musi być wirtuozem, bo na efekt końcowy wpływa cała kapela. Piszcie.
Sarna - czyli zupełnie nowy trójmiejski zespół
30.10.2017
rockowy poszukuje muzyków wszelkich instrumentów (basisty, klawiszowca, gitarzysty). Celem Sarny jest nagrać wielki album z kilkunastoma utworami, które na stałe wejdą do kanonu polskiej muzyki rockowej. Jesteśmy również otwarci na różne inne instrumenty. Dołącz do nas i wnieś cegiełkę swojej wrażliwości i talentu. Co mamy zamiar grać? Rocka emocjonalnego, ekspresyjnego z elementami melodyki romantycznej. Na dzień dzisiejszy wydaje nam się, że może to być zbliżone do tego, co dzieje się na "OK Computer" zespołu Radiohead.
Basista rowniez z warsztatem wokalnym szuka
29.10.2017
projektu, ma juz za duzo siedzenia w domu i obijania, zapraszam do kontaktu.
arrrais
Trójmiasto. Formujący się zespół z Gdańska
29.10.2017
poszukuje wokalisty, gramy w składzie gitara, bas, perkusja. Wiek 27 - 29 lat. W założeniu mamy mocne granie z przeplatajacymi się inspiracjami zarówno muzyki rockowej jak i metalowej. Lubimy bawić się rytmem. Poszukujemy osoby, która tworzy i śpiewa w języku angielskim, posiada wyobraźnię muzyczną oraz dobry warsztat wokalny. Posiadamy próbki naszej twórczości.
Gitarzysta 40+ z 3miasta szuka ludzi do wspólnego
29.10.2017
pogrania lub dołączy do powstającego projektu. Mam nadzieję, że duch w narodzie jeszcze nie umarł i znajdzie się parę fajnych osób aby wspólnie pomuzykować. Just for fun & pleasure. Bez napinki, wyścigów, parcia na szkło i karierę. Klimaty mocno rockowe z przełomu lat '90. Wszystko do ugadania, byle była frajda. Ew. dołączę do powstającego projektu. Własny sprzęt na profesjonalnym poziomie, mobilność, skromne doświadczenie sceniczne. Byłoby miło spotkać zaangażowanych ludzi o podobnych zainteresowaniach.
Zespół Revival (Facebook - revival.3city)
27.10.2017
obracający się w klimatach około rockowych poszukuje perkusisty. Wymagamy czasu m.in. raz w tyg., poczucia humoru, pewnych umiejętności, własnej perkusji (dysponujemy swoją salką) oraz nie podchodzenia do instrumentu bez włączonego metronomu. Materiał swój jest, po części nawet zarejestrowany więc pozostaje ograć.
Szukam zespołu, który szuka wokalisty w Gdańsku.
24.10.2017
Jestem amatorem lecz ciągle się uczę, szukam zespołu, który potrzebuje wokalu bardziej melodyjnego (growl, scream odpadają), bardzo podobałaby mi się pozycja niczym drugi głos w Forntside lub główny wokal w zespołach łagodniejszych.
Szukam zespołu grającego coś w klimatach
24.10.2017
około metalcore, metal, hardrock, lecz jestem otwarty na wszelkie "udziwnienia" byle w tym było coś więcej niż puste akordy. Mam 19 lat, doświadczenie studyjne, koncertowe, występ w TV i gram na gitarze od 8 lat. Łatwo uczę się materiału oraz nie mam trudności w dopasowaniu partii.
Szukamy wokalisty. Mamy własną sale prób
24.10.2017
w Redzie (Trójmiasto), próby raz w tygodniu. Repertuar zespołu zawiera materiał z solowych płyt Tadeusza Nalepy jak i kompozycje grupy Breakout. Szukamy osoby z pasją dla której muzyka to przyjemność i hobby.
ziltoid
Witam. Mam zawodowy sprzęt, jestem mobilny,
22.10.2017
mam konkretne umiejętności i chęci. Szukam fajnej ekipy do grania - głównie rocka, ale nie tylko. Chciałbym grać koncerty, nagrywać. Nie traktuję grania jak hobby - to mój sposób na życie. Po prostu chcę grać a reszta wyjdzie w praniu. Komponuję, aranżuję. Do zobaczenia. Gdańsk, Trójmiasto.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co robisz, kiedy gwiazda wieczoru gra beznadziejnie źle?