zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 18 stycznia 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 167
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (34)
- gitarzysty (19)
- basisty (22)
- perkusisty (29)
- inne (8)
- wokalista (8)
- gitarzysta (18)
- basista (10)
- inne (1)

Ogłoszenia: pomorskie

Witam. Nawiąże współpracę z zespołem koncertującym.
17.01.2019
Gram na basie i interesuje mnie poważna oferta od poważnych ludzi. Cenię punktualność i determinację w dążeniu do celu jednocześnie otwartość szczerość i ogólny luz w ekipie, bez żadnych spin. Preferuję mocne, rockowe klimaty. Pozdrawiam.
Siema, poszukiwany basista. Możesz nie mieć
14.01.2019
doświadczenia w grze z innymi ludźmi, możesz byc całkowicie początkujący, nie ma to znaczenia. Także twój wiek. Przedzial u nas zaczyna się od 17 a kończy na 32 wiec jak masz trochę mniej czy więcej, nie ma znaczenia gramy luźno, raz w tygodniu weekendowo i póki co covery, wszyscy się dopiero zgrywamy ze sobą wiec masz pewność, ze nie wchodzisz w coś gotowego. Brakuje nam tylko basu i wokalu, wszystkie instrumenty już są klimaty okolometalowe zaczynajac od Ironow, przez Metallica a kończąc na Gojira. Próby w Redzie. Wszyscy dojeżdżamy autami wiec jak jesteś po drodze, możemy cię zabierać.
Witam, mieszkam w Gdańsku, gram na gitarze,
14.01.2019
śpiewam, mam trochę własnego materiału. Poszukuję ludzi do stworzenia zespołu - bas, perkusja oraz druga gitara. Gatunki w jakich poruszam się najsprawniej - alternative rock, indie, rock'n'roll.
Trójmiasto i okolice. Szukam pałkera do sklejenia
13.01.2019
projektu w klimatach Dissection, Necrophobic. Mam już kilka gotowych pomysłów. Generalnie chodzi o wsparcie przy zrealizowaniu materiału, a kto wie może się to rozwinie szerzej.
vierna
Zespół rockowy z doświadczeniem poszukuje
12.01.2019
perkusisty. Wymagania - gra z klikiem, podwojna stopa, dyspozycyjność. Około 40 koncertów w roku na terenie całej Polski. W najbliższym czasie również za granicą. Poważnie zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Początek trasy od sierpnia. Próby w Trójmieście.
Cinamone
Gdynia. Gitarzysta lat 40 (czasami wokal,
7.01.2019
perkusja) szuka grajków bez wielkich planów do pogrania. Klimaty: rock, alternatywa, funk zahaczające o space rock czy dream pop.
Zespół z doświadczeniem i rozległymi zainteresowaniami
5.01.2019
muzycznymi poszukuje wokalisty lub wokalistki. Muzyka w obszarze szeroko rozumianej alternatywy. Mile widziana umiejętność gry na instrumencie (szczególnie na klawiszach), ale nie jest to niezbędne. Próby odbywają się bardzo blisko stacji SKM Gdynia Redłowo.
Zespół rockowo - metalowy szuka dobrze śpiewającego
3.01.2019
wokalisty. Próby w Gdańsku, gotowy materiał na płytę. Więcej info i próbki muzyczne na priv.
Lubisz Mansona, Bjork, Muse? Szukamy człowieka
3.01.2019
od elektroniki i klawiszy. Niskie tony, przestrzenne rzeczy. Granie zawodowe. Skład 20+. Album na priv.
Gdańsk. Poszukiwany perkusista grający na
26.12.2018
twinie do zespołu inspirowanego black metalem i rockiem progresywnym.
Machine Driven Sun szuka wokalisty lub wokalistki
22.12.2018
do grania rocka elektronicznego z wpływami industrialu. Jeśli: kręcą Cię industrialne klimaty zarówno muzycznie, jak i wizualnie, śpiewasz czysto i piszesz własne teksty, odnajdujesz się w wokalach inspirowanych Nine Inch Nails, Sister Machine Gun, Snake River Conspiracy, nie boisz się ew. eksperymentowania z efektami, a na próby przychodzisz z opanowanym materiałem, to zgłaszaj się śmiało. Próby docelowo w własnej salce na Przymorzu, 1-2 tygodniowo. Nagłośnienie na miejscu.
Gdynia - zespół StoneRiver poszukuje wokalisty.
21.12.2018
Klimaty około hardrockowe. Jest materiał, własna sala prób i wszystko co potrzebne. Więcej info na priv.
Cześć. Szukamy wokalisty do zespołu. Gramy
21.12.2018
głównie muzykę rockową z elementami funku i bluesa, ale nie ograniczamy się tylko do tego i jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania. Mamy własny materiał (planujemy nagrywanie). W składzie basista, gitarzysta i perkusista. Jesteśmy studentami, próby organizujemy w płatnej salce w Gdańsku. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Gitarzysta 40+ szuka ludzi do wspólnego pogrania.
21.12.2018
Tak sobie pomyślałem że skoro ludzie w tym wieku chodzą w wolnych chwilach na siłownie, grają w piłkę to może znajdzie się parę fajnych osób aby wspólnie pomuzykować. Just for fun & pleasure. Bez napinki, wyścigów i planów typu Mam Talent. Klimaty mocno rockowe z przełomu lat 90. Wszystko do ugadania, byle była frajda. Parę słów o sobie - wiek j.w., własny sprzęt na profesjonalnym poziomie, mobilność, skromne doświadczenie sceniczne. Byłoby miło spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach z 3miasta lub okolic.
Cześć, szukamy ogarniętego perkusisty do
19.12.2018
zagrania koncertu Tribute to In Flames w Wydziale Remontowym w Gdańsku. Mamy pełen skład brakuje tylko perkusisty. Kwestia nauczenia się kilku coverów In Flames i zrobienia paru prób razem. Zainteresowanych proszę o kontakt na PV.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy masz poczucie humoru?