zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 stycznia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 109
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (24)
- gitarzysty (12)
- basisty (16)
- perkusisty (15)
- inne (2)
- wokalista (9)
- gitarzysta (13)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: pomorskie

Człowieka ogarniającego bas do zespołu rockowego,
17.01.2020
potrzebne jakieś ogranie, zapał i czas do grania, salkę na próby mamy w Gdyni. Reszta składu doświadczeni i konkretni muzycy.
Szukamy wokalisty do projektu w klimatach
17.01.2020
z pograniacza King Crimson, Peter Gabriel i Syd Barett, zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.
Sopocki Grin poszukuje perkusisty. Wiek nieistotny,
16.01.2020
jeśli potrafisz odnaleźć się w klimatach raczej technicznej odmiany metalu, cenisz sobie styl Gojira, Meshuggah czy klasyków Voivod i Coroner to zapraszamy. Próby w Sopocie. Wymagamy jedynie własnego sprzętu i zaangażowania.
Jak mawiał klasyk - pozdrawiam was ciule.
14.01.2020
Poszukuję saksofonisty do praktycznie świeżo zawiązanego składu coverowego chcącego grać nie tylko dla czterech ścian sali prób. W planach sporo numerów. Kawałki-klasyki z lat 60, 70, 80. Rock, blues, funk, soul, punk, pop, reggae. Jeśli czujesz takie klimaty to zapraszam do kontaktu. Więcej informacji na priv.
Jak mawiał klasyk - pozdrawiam was ciule.
14.01.2020
Poszukuję wokalisty lub wokalistki do praktycznie świeżo zawiązanego składu coverowego chcącego grać nie tylko dla czterech ścian sali prób. W planach sporo numerów. Kawałki-klasyki z lat 60, 70, 80. Rock, blues, funk, soul, punk, pop, reggae. Jeśli czujesz takie klimaty lub coś z tych klimatów i chcesz śpiewać to zapraszam do kontaktu.
Hej, gramy w klimatach rock-metal, mamy własny
13.01.2020
materiał. Do kilku utworów powstał już tekst. Poszukujemy wokalisty lub wokalistki, odnajdującego się w ww. stylistyce. Chcemy również poszerzyć repertuar coverów. Próby mamy raz w tygodniu, zdarza nam się występować od czasu do czasu. Mamy własną salkę. Zapraszam do kontaktu.
Zespół Putrid Evil szuka basisty. Mamy dorobek
12.01.2020
wydawniczy, materiał do nagrania. Szukamy osoby, która mniej więcej odnajdzie się w klimacie muzycznym. Próby w Sopocie. Bandcamp - putridevil.
Szukam basisty lub basistki z własnym sprzętem.
10.01.2020
Nieważne czy masz doświadczenie sceniczne czy studyjne. Grunt żebyś umiał(-a) grać i chęć zaangażować się w zespół. Gramy muzykę z gatunku alternative metal. Inspiracje czerpiemy z takich grup jak Godsmack, Disturbed, Dillinger Escape Plan, Machine Head, Bring Me The Horizon czy In Flames. Mamy wydana 1 EPke i materiał gotowy na LP. Kawałki możemy podesłać na priv. Próby: raz w tygodniu, we wtorek, czwartek o 18. Gdynia Chylonia.
Wokalistka (z doświadczeniem) szuka muzyków
10.01.2020
do zespołu rockowego - głównie covery, klimaty The Pretty Reckless itp.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół sympatycznych
8.01.2020
ludzi - kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego rock-metalu z przełomu lat 90-tych. Materiał własny, próby w Gdańsku - własna salka 24/7. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i własny sprzęt wymagane. Jeżeli jesteś 30+, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Czołem, chętnie pogram coś ciekawego na terenie
6.01.2020
Trójmiasta, najlepiej klimaty hard rocka lat 80-90 jak White Lion, Winger, Skid Row, itp.
Miejscowość Reda. Zespół nakierowany bardziej
6.01.2020
na metalcorowe granie szuka wokalisty który będzie potrafił dopasować się do naszej muzyki, coś tam zaśpiewać i gdzieś się wydrzec. Wymagania naprawdę małe - wypij czasem z nami piwo, miej czas i chęci pograć z nami raz w tygodniu w weekend. Poza tym to pełen luz.
Zespół rockowy poszukuje klawiszowca. Mamy
31.12.2019
doświadczenie muzyczne oraz sceniczne, posiadamy własną salę prób w Starogardzie Gdańskim.
Zespół z Gdańska poszukuje wokalisty lub
28.12.2019
wokalistki. Klimaty rockowo-metalowe. Więcej info na priv.
Szukam męskiego wokalu z silnym i charakterystycznym
21.12.2019
brzmieniem. Nieważne czy masz doświadczenie sceniczne czy studyjne. Grunt żebyś umiał śpiewać, miał charyzmę i chęć zaangażować się w zespół. Gramy muzykę z gatunku alternative metal. Inspiracje czerpiemy z takich grup jak Godsmack, Disturbed, Dillinger Escape Plan, Machine Head, czy In Flames. Mamy wydana 1 EPke i materiał gotowy na LP. Kawałki możemy podesłać na priv. Próby: raz w tygodniu. We wtorek o 18. Gdynia Chylonia.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy widziałaś(eś) "Kult. Film"?