zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 lutego 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 117
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (21)
- basisty (14)
- perkusisty (23)
- inne (5)
- wokalista (7)
- gitarzysta (10)
- basista (5)
- inne (4)

Ogłoszenia: pomorskie

Trójmiasto. Zespół Devilsnack przyjmie w
16.02.2020
szeregi zdolnego wioślarza, który wniesie swoje pomysły i wzbogaci brzmienie. Wymagania: trzeba umieć grać, słyszeć co nieco, mieć pomysły i nieco doświadczenia. Dodatkowym atutem będą: wiek 30+ i fura z potężnym bagażnikiem. Mamy własną salę, materiał, nagraną EPkę. Gramy próby, koncertujemy i chcemy więcej. Zatem zapraszamy.
Zespół Putrid Evil szuka basisty. Mamy materiał
15.02.2020
na kolejny materiał. Szukamy kogoś konkretnego kto odnajdzie się w klimacie. Bandcamp - putridevil.
Zespół grający metal alternatywny, z wykorzystaniem
13.02.2020
elektroniki, poszukuje wokalu. Wydana EP, nagrana LP bez ścieżek wokalnych. Materiał na LP jest cięższy i lepiej wyprodukowany więc nie należy sugerować się za bardzo EPką. Posiadamy własną salę prób w Gdyni. Wymagamy zaangażowania i pewności siebie, mile widziane doświadczenie sceniczne. Próby grane na słuchawkach, więc nie trzeba martwić się o gardło. Materiał dla chętnych w wiadomości prywatnej. Jeżeli masz próbki swojego głosu - prosimy o przesłanie.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół sympatycznych
9.02.2020
ludzi - kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego rock-metalu z przełomu lat 90-tych. Materiał własny. Profesjonalne podejście i zaangażowanie wymagane. Jeżeli jesteś 30+, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Gdynia. Szukam fajnego zespołu. Najlepiej
5.02.2020
hip hop ale jestem otwarty na inne gatunki. Doswiadczenie i sprzęt jest.
Ambitnie amatorski zespół rockowy szuka gitarzysty
31.01.2020
do wspólnego grania. Prowadzimy równolegle dwa projekty - autorski i coverowy w obrębie polskiej klasyki muzyki rockowej. Jesteśmy grupą złożoną z entuzjastów z doświadczeniem scenicznym oraz studyjnym. Nie musisz być zawodowcem - wystarczy pasja i zaangażowanie.
Ambitnie amatorski zespół rockowy szuka klawiszowca
31.01.2020
do wspólnego grania. Prowadzimy równolegle dwa projekty - autorski i coverowy w obrębie polskiej klasyki muzyki rockowej. Jesteśmy grupą złożoną z entuzjastów z doświadczeniem scenicznym oraz studyjnym. Nie musisz być zawodowcem - wystarczy pasja i zaangażowanie.
Gitarzysta śpiewający i basista szukają perkusisty
24.01.2020
do założenia bandu thrash lub death metalowego, może trochę blacku. Ma być szybko i oldschoolowo bez żadnych kompromisów, mile widziana prawilna stylówa.
Gramy hard rocka. Potrzebny perkusista z
22.01.2020
doświadczeniem. Wokal, klawisze, gitara, bas jest.
Chętnie dołączę do kapeli, najlepiej z okolic
22.01.2020
Gdyni, grającej w klimatach melodyjnego death lub gothic metalu. Ma być ciężko i melodyjnie. Doświadczenie i sprzęt są.
frankZ
Czołem. Rockowy kolektyw szuka wokala. Mamy
21.01.2020
sporo materiału, zawodowy sprzęt, chęci, umiejętności i próbownię na wyłączność w Gdańsku. Brakuje nam głosu w utworach. Gramy klimaty rockowe, ale bez szufladkowania. Ma być inteligentnie, ciekawie ale przede wszystkim dla ludzi, bo tak to czujemy. Nie unikamy przesterowanych basów jak i chwytliwych melodii. Chcemy ogarnąć kilka utworów w studio i zacząć korzystać z naszych możliwości. Zapraszam na priv po wszelkie info.
Secik
Gdańsk. Cześć, gramy rocka, mamy własny materiał,
21.01.2020
salkę, sprzęt do wokalu i szukamy wokalistki lub wokalisty. Chętnych zapraszamy. Pozdr.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół sympatycznych
20.01.2020
ludzi - kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka perkusisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego rock-metalu z przełomu lat 90-tych. Materiał własny. Profesjonalne podejście i zaangażowanie wymagane. Jeżeli jesteś 30+, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Zespół (gitara, bas, perkusja) grający szeroko
20.01.2020
pojętego rocka alternatywnego poszukuje wokalisty lub wokalistki. Wiek muzyków ok. 40. Własna sala prób (blisko skm Gdynia-Redłowo). Posiadamy sprzęt do wokalu. Preferowany wiek 30+.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy lubisz cover bandy wykonujące muzykę jednego zespołu?