zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 14 grudnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 211
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (36)
- gitarzysty (25)
- basisty (34)
- perkusisty (32)
- inne (7)
- wokalista (12)
- gitarzysta (28)
- basista (9)
- perkusista (10)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, pomorskie

Witam. Czy jest ktoś chętny do współpracy?
11.12.2017
Szukam basisty, gitarzysty i perkusisty. Z tej strony dziewczyna - wokalistka. Zajmuję się również pisaniem wierszy w tym tekstów piosenek. Interesuje mnie muzyka w stylu Doorsów oraz ogólnie rockowe, bluesowe klimaty. Jestem z Tczewa.
Sopot. Szukamy basisty. Klimaty rock, postgrunge,
9.12.2017
metal. Wiek 30+, doświadczenie w pracy z zespołem, własny sprzęt. Dodatkowe info i próbki na maila.
Zespół szuka perkusisty z własnym sprzętem.
9.12.2017
Gramy szeroko pojętą muzykę rockową. Mamy własny materiał i planujemy nagrywanie w styczniu. Mamy doświadczenie studyjne i sceniczne. Wiek około studyjny. Wymagane zaangażowanie i czas na próby i koncerty.
Jestem z okolic Tczewa. Poszukuję gitarzysty
26.11.2017
do zespołu. Gramy rock, pop i muzykę rozrywkową. Mamy dużo koncertów, gramy w plenerze jak i na salach. Proszę o kontakt, tylko poważne oferty.
Potrzebujemy nietuzinkowego gitarzysty (gitarzystki)
25.11.2017
do fajnego rockowego bandu w Trójmieście. Jeśli masz swój styl i nie mowisz o sobie "wirtuoz", to czekamy na Twoje próbki na YouTube lub w MP3.
Zespół blues-hardrockowy (gitara, bas, harmonijka)
24.11.2017
poszukuje pałkarza z własnym sprzętem do salki prób w Gdańsku - Wrzeszczu i wspólnego grania, materiał na 40 minut jest a i przed nami świetlana przyszłość.
pka
Poszukujemy drugiego gitarzysty. Jeśli lubisz
24.11.2017
rockowe, melodyjne i energiczne granie (np. Foo Fighters, Pearl Jam, Queens Of The Stone Age), zapraszamy na próbę w Gdańsku. Posiadamy pełny materiał na koncerty. Wszyscy mamy ok. 30 lat.
camsraspberry
Zespół prog metalowy szuka skrzypaczki do
22.11.2017
dopełnienia składu. Szukamy osoby energicznej, kreatywnej, która ma chęci. Gramy autorski materiał, nastawiamy się na koncerty w 2018. Więcej na priv. Pozdro.
camsraspberry
Zespół prog metalowy szuka klawiszowca do
22.11.2017
dopełnienia składu. Szukamy osoby energicznej, kreatywnej, która ma chęci. Gramy autorski materiał, nastawiamy się na koncerty w 2018. Więcej na priv. Pozdro.
Gdańsk, Gdynia, Sopot, zespół smyczkowo -
15.11.2017
metalowy w składzie wokal, viola da gamba, kontrabas-bas poszukuje perkusisty. Niech nie zwiedzie cię instrumentarium, gramy na przesterach, przeplatając ciężar z energią. Klimaty w jakich się obracamy to raczej ciemna klimatycznie muzyka rockowo - metalowa o dość specyficznym brzmieniu. Poszukujemy osoby zaangażowanej, mającej czas na regularne opanowywanie materiału i koncerty. Mile widziana osoba która nie traktuje perkusji tylko jako maszynka do podkładów ale potrafi wykorzystać drzemiący w niej potencjał instrumentalny. Chcielibyśmy stworzyć intensywnie działający zespół nastawiony na nagrywanie, koncertowanie i promowanie swojej twórczości.
Szukamy gitarzysty okołometalowego. Mamy
15.11.2017
salkę w Gdańsku obok Centrum Handlowego Oliwa. Wszystkich zainteresowanych proszę o podanie maila w celu przesłania naszego dema. Pozdrawiam.
Szukamy gitarzysty, ewentualnie basisty.
14.11.2017
Jest perkusista i gitararzysta ale chętnie przesiądzie się na basa. Gramy swoje rzeczy, nie covery, na luzie, dla frajdy. Klimaty rockowe ale spokojne. Mamy 40+, gramy co trzeci tydzień, ponieważ perkusista pracuje za granicą. Jesteśmy z Gdyni i gramy w wynajmowanej salce z pełnym wyposażeniem na Obłużu. Jeżeli komuś taki układ odpowiada to zapraszam.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często zmieniasz telefon komórkowy?