zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 16 grudnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 216
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (34)
- gitarzysty (27)
- basisty (34)
- perkusisty (32)
- inne (8)
- wokalista (15)
- gitarzysta (28)
- basista (8)
- perkusista (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - wokalista, mazowieckie

Mam 16 lat i szukam zespołu w którym mogłabym
15.12.2017
być wokalistką. Potrafię również pisać teksty piosenek o głębszym przesłaniu. Zespoły które najczęściej słucham: Nothing More, Nickelback, Three Days Grace, Skillet, Sixx A. M., Like a Storm, Apocalyptica. Mieszkam w Radomiu ale jeśli trzeba mogę dojeżdżać.
DawidK
Siema, moja kapela zwiesiła działalność i
8.12.2017
szukam kapeli żeby wrócić na scenę i coś konkretnego porobić. Szukam jakiegoś współczesnego - nu-metal, metalcore, post-hc, crossover etc. 11 lat śpiewania, samouk, 27 lat. Nie boje się eksperymentować miedzygatunkowo, bawić konwencją czy wykraczać poza założenia gatunku. Zabawa kontrastem, czysto-brudno, energicznie - wolno, rozpierdol - bujanie, na tym mi zależy najbardziej. Pozdro. Podrzucam ep-kę starej kapeli na pogląd głosowy.
Wokalistka o dużym doświadczeniu scenicznym
6.12.2017
oraz studyjnym, szuka zespołu. Śpiewałam w zespołach o różnych stylistykach, na początku to były jednak zespoły symfonicznego metalu ponieważ posiadam głos operowy, ale w ostatnie kilka lat zaczęłam pracować nad osiągnięciem nowych stylistyk wokalnych, więc, na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że potrafię zaśpiewać jak delikatnie tak i z pazurem, nie tak dawno zaczęłam osiągać techniki growl, scream i destruction vocal, jak również mam głos folkowy. Lubię mocną muzę. Chciałabym dołączyć do zespołu z doświadczeniem. Początkującym zespołom 18+ bardzo dziękuję. Chętnym, proszę pisać na priv.
Warszawa. Szukam ludzi, którzy chcieliby
5.12.2017
tworzyć coś z pogranicza: The Misfits, The Ramones, Fields of the Nephilim, The Sisters of Mercy, Type O Negative, HIM, The 69 Eyes itp. Moje inspiracje wokalne to głównie: Peter Steele, Andrew Eldritch, David Bowie, Elvis Presley. Posiadam profesjonalne próbki wokalne. Zapraszam do kontaktu.
Witam. Szukam ambintego zespołu. Gatunek
4.12.2017
jest mi obojętny. Krzycze, growluje, screamuje, śpiewam (to wychodzi mi zdecydowanie najgorzej ale ćwiczę więc za jakiś czas nie bedzie tak średnio). Najchetniej cos mocnego. Zapraszam na priv.
Warszawa. Szukam muzyków w klimatach rock-heavy,
25.11.2017
którzy zechcieliby ze mną stworzyć skład. Mam całkowicie gotowych kilkanaście kawałków. śpiewam czystym tenorem z delikatnym pazurem jak trzeba. Preferuję hard-rocka oraz progressive. Mam doświadczenie studyjne oraz sceniczne ze współpracy kilkunastoletniej z kilkoma kapelami i muzykami (m.in. Krzyżyk z Luxtorpedy czy Longin ze Strachów na Lachy). Mieszkam na Bródnie. Wyślę kilka numerów z moim wokalem. Pozdrawiam serdecznie.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często zmieniasz telefon komórkowy?