zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 13 grudnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 219
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (36)
- gitarzysty (25)
- basisty (36)
- perkusisty (34)
- inne (7)
- wokalista (12)
- gitarzysta (29)
- basista (10)
- perkusista (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - gitarzysta, mazowieckie

Cześć, mieszkam w Warszawie, mam 16 lat.
11.12.2017
Gram na gitarze elektrycznej i akustycznej od 6 lat. Trochę też komponuje swoich utworów. Szukam zespołu, lub ludzi do zespołu rockowego w Warszawie. Ja wzoruje się na zespołach: One OK Rock, Thirty Seconds to Mars, Green Day, Black Veil Brides, Skillet, In Flamens, Children of Bodom. Lubię też kalsyki: Pink Floyd, Led Zeppelin, Guns n Roses. Fajnie by było pograć coś razem.
Warszawa, muzyka - różne rodzaje rocka i
3.12.2017
w większości heavy metal w stylu Metallica Ozzy Osbourne System Of A Down, szukam zespołu lub ludzi którzy chcą założyć kapele jestem początkujący mam 19 lat dobrze by było gdybyście byli w podobnym wieku, chce grać własny materiał, gram też na mandolinie.
Warszawa, gitarzysta (26 wiosen - ale kogo
2.12.2017
to obchodzi). Szukam, dołączę lub założę zespół. Aktualnie gram w amatorskim dogorywającym składzie. Widzi mi się muzyka rockowa, blues rockowa, pop rockowa raczej nie bardzo hard i heavy choć jestem zaprzyjaźnionym z moimi przesterami. W głowie masa pomysłów, na muzykę, na teksty, jeden nawet zmaterializowany, drugi się materializuje (muz. jest - tekstu nie ma). Zapraszam, zróbmy coś fajnego.
Punk, hc, r'n'r. Riffowo, rytmicznie, melodyjnie,
28.11.2017
możliwie bez breakdownów. Najbliżej Coliseum, The Bronx, Gallows, Refused. Koło trzydziestki, Warszawa. Anybody?
Szukam ludzi, najlepiej po 40 (gitara, klawisze,
19.11.2017
inne instrumenty) do kapeli grającej po polsku, własną muzykę z własnymi tekstami. Skład budowany jest niemal od podstaw, chociaż na mocnych fundamentach: wokal, perkusja, bas. Chcemy tworzyć swoją muzykę i wychodzić jak najczęściej z nią do ludzi. Mamy średnie doświadczenie sceniczne i prawie godzinę materiału muzycznego. Jeśli jesteś otwarty(-a) na granie po polsku, koncertowanie to skontaktuj się z nami. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia. To co robiliśmy wcześniej znajdziesz tutaj: fb - zespolnanovo.
Warszawa. Gitarzysta, 22 lata, szuka zespołu
15.11.2017
lub osób do założenia zespołu. Jestem zaawansowany technicznie i znam niezbędną teorię potrzebną do grania, interesuje mnie pisanie własnych utworów, muzyka którą się głownie interesuje to blues, rock i hard rock a w mniejszym stopniu funk i jazz. Posiadam własny materiał i dużo chęci do grania.
Siema. Szukam ludzi do zmontowania składu,
15.11.2017
bądź kapeli szukającej uzupełnienia składu. Interesuje mnie granie z pogranicza stoner i sludge metalu. Jeśli mam rzucać kapelami to: Crowbar, Mastodon, Kylesa, High on fire, Orange Goblin, Rhino etc.
SebaRiv
Hej ludzie z Warszawy i okolic chciałbym
13.11.2017
założyć zespół rock-metalowy. Jestem gitarzystą i szukam reszty ludzi do jego jego założenia. Interesuje mnie gra w stylu: hard rock, psychedelic rock, metal, heavy, doom, stoner, sludge, industrial, progresywny, symfoniczny. Na pewno nie interesuje mnie granie w stylu nu metalu, black, death, glam, power czy core. Czyli ogólnie nie mam nic przeciwko jak utwory są ciężkie jak walec mają elementy psychodeliczne, trochę melodyki no albo są ciekawie rozbudowane ale nie przesadnie.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często zmieniasz telefon komórkowy?