zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 kwietnia 2019

Mystic Production przedstawicielem Century Media na Polskę

1.04.2005 13:54  autor: m00n

Mystic Production został oficjalnym polskim przedstawicielem Century Media Records. Pierwszymi wydawnictwami tej jednej z najważniejszych wytwórni europejskich w katalogu nowego dystrybutora będą mające się ukazać 25 kwietnia płyty Napalm Death, Divine Empire i End Of Days. Tak ten fakt komentuje Michał Wardzała, współwłaściciel i założyciel Mystic Production skomentował: "Jestem podekscytowany nadchodzącą współpracą z Century Media. Śledziłem rozwój wytwórni i kupowałem wydawane przez nich płyty w zasadzie od początku istnienia firmy i tak naprawdę jestem fanem znakomitej większości katalogu Century Media. To oni odkryli i pomogli zbudować obecną pozycję takim gigantom jak Tiamat, Moonspell, Samael, The Gathering, Nevermore, Iced Earth, Unleashed, Morgoth, Grave i wielu, wielu innym. Katalog wydawniczy Century Media jest naprawdę imponujący, a nazwy takie jak Arch Enemy, Nevermore, Moonspell, Tiamat czy Vital Remains mówią same za siebie. Co więcej, A&R Century Media mają doskonałego nosa do wyszukiwania prawdziwych talentów, większość młodych zespołów, które znalazły się w CM, to prawdziwe diamenty. Nie przegapcie genialnego Brand New Sin, który w maju wydaje nowy album - wszyscy fani Black Label Society i Zakka Wylde'a będziecie wstrząśnięci!!! A w najbliższych miesiącach czekają nas jeszcze premiery nowych płyt Sentenced, Nevermore, Poisonblack czy Naglfar - nie może być lepiej!".

"Mystic Production niejednokrotnie udowodnili, że są pewnym i zaufanym partnerem dystrybucyjnym dla wielu ważnych wytwórni metalowych, między innymi Nuclear Blast, SPV, Earache, Relapse czy Spinefarm" - odwzajemnia się szef działu sprzedaży Century Media w Europie, Yanni Glotzbach. "Mystic Production mają świetną reputację i są znani z wielkiego zaangażowania w promocję i dystrybucję swoich wydawnictw. Co niezwykle istotne w tym wszystkim, są oddanymi fanami muzyki - jeśli wybierzesz się na jakikolwiek festiwal metalowy w Europie, możesz być pewien, że spotkasz tam Michała Wardzałę. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy z Mystic Production i spodziewamy się doskonałego układu partnersko-biznesowego".

Dotychczasową dystrybucją Century Media w naszym kraju była firma Metal Mind Productions, która przez kwiecień i maj będzie mogła wyprzedawać swój stan magazynowy. Natomiast od 1 czerwca jedynym oficjalnym przedstawicielem niemieckiej wytwórni na terenie Polski będzie Mystic Production.