zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 17 maja 2022

Junius i Butterfly Explosion przed God Is An Astronaut

22.04.2010 09:14  autor: Dorota, źródło: ArtWerk

Postrockowy God Is An Astronaut wystąpi w Polsce w połowie maja 2010 r. na dwóch koncertach: 15 maja w Poznaniu oraz dzień później w Krakowie. Przed występem Irlandczyków będzie można zobaczyć dwie inne formacje: Junius oraz Butterfly Explosion.

Junius to spora dawka mocnego gitarowego grania, połączonego z energetycznym wokalem. Pod koniec 2009 r. Junius wydał album zatytułowany "The Martyrdom of a Catastrophist", z którego utwory będzie można usłyszeć na najbliższych koncertach grupy w Polsce.

Butterfly Explosion to irlandzka formacja. Grupa w marcu 2010 r. wydała swój debiutancki album, zatytułowany "Lost Trails", którego współproducentem był Torsten Kinsella z God Is An Astronaut.

Bilety:

Poznań: 40 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu)
Kraków: 45 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu

W sprzedaży dostępne są również karnety na poznański koncert God Is An Astronaut, Junius i Butterfly Explosion oraz do wyboru na koncerty (Poznań lub Warszawa) Cripple Black Phoenix w cenie 59 zł.

Crippled Black Phoenix to powstała w 2004 r. grupa, w skład której wchodzą członkowie takich zespołów, jak Iron Monkey, Portishead, Gonga, Mogwai oraz Electric Wizard. Muzycy w maju 2010 r. po raz pierwszy w Polsce wystąpią na dwóch koncertach: w Poznaniu i w Warszawie.

Serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym koncertów God Is An Astronaut.

Komentarze
Dodaj komentarz »