zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 2 czerwca 2020

Biffy Clyro w towarzystwie Airship

22.10.2010 10:16  autor: Dorota, źródło: Go Ahead

Brytyjska grupa Biffy Clyro za kilka dni złoży kolejną w tym roku wizytę w Polsce. Po występie na festiwalu w Jarocinie, 28 października 2010 r. wystąpi na koncercie w warszawskiej "Proximie". W roli zupportu zobaczymy zespół Airship.

Koncert będzie promował płytę "Only Revolutions", piąty studyjny album szkockiego zespołu. Produkcją krążka zajął się ten sam skład, który pracował przy poprzednim albumie, "Puzzle", czyli: Garth Richardson, Andy Wallace i Strom Thorgerson. Na płycie gościnnie pojawił się Josh Homme z zespołu Queens of the Stone Age w piosence "Bubbles".

28.10 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 69 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

Serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy.

Komentarze
Dodaj komentarz »
Akcja fanów na koncercie Biffy Clyro w Proximie
Team Poland (gość, IP: 188.33.241.*), 2010-10-23 19:36:25 | odpowiedz | zgłoś
Hej, jeżeli wybieracie się na koncert Biffy Clyro, koniecznie zabierzcie ze sobą wyciety puzzle (mogą być male, duże, z napisem lub nie) - jest to nawiązanie do poprzedniej płyty zespołu, czyli oczywiście "Puzzle". Chcielibyśmy wykorzystać to akcesorium podczas piosenki "Machines", która prawie zawsze pojawia się na setlistach. Akcja polega na uniesieniu puzzli podczas tej piosenki, najlepiej podczas fragmentu - "take the pieces and build them skywards". Oczywiście puzzle można trzymać przez całą piosenkę. Nie muszę chyba mówić, że będzie to pierwsza tego typu akcja na świecie!