zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 15 sierpnia 2020

Crystal Viper prezentuje teledysk

9.06.2012 20:42  autor: Mag., źródło: profil Crystal Viperl na Facebooku

Heavymetalowa grupa Crystal Viper zaprezentowała klip do utworu "Witch's Mark". Kawałek pochodzi z krążka "Crimen Excepta" - najnowszego wydawnictwa zespołu dowodzonej przez Martę Gabriel. Za teledysk odpowiedzialny jest Andreas Lindner.

Europejska premiera "Crimen Excepta" miała miejsce 27 kwietnia 2012 r. nakładem AFM Records. Teksty utworów traktują o świętej inkwizycji i czarnej magii. W nagrywanie krążka zaangażowano dwóch gości. Pierwszym jest wokalista zespołu Hell, David Bower, z którym Crystal Viper wykonał utwór tytułowy. Drugi gość - Piotr "Peter" Wiwczarek, lider formacji Vader - wziął udział w nagraniu coveru własnej grupy. Utwór "Tyrani Piekieł" można znaleźć na limitowanej edycji wydawnictwa.

Wokalistka i gitarzystka opisywała "Crimen Excepta" jeszcze przed premierą: "Zapowiadaliśmy od jakiegoś czasu, że nasi fani mogą się spodziewać tego, co niespodziewane. Nowa płyta jest zupełnie inna od tego, co Crystal Viper nagrywał w przeszłości. Oczywiście jest to nadal tradycyjny metal i to nadal Crystal Viper - ale tym razem wszystko było inne, począwszy od samych kompozycji, przez nasze podejście i inspiracje, aż do używanego przez nas sprzętu i samej sesji nagraniowej".

Zobacz: teledysk "Witch's Mark".

Komentarze
Dodaj komentarz »