zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Mazzy Star zamiast Suicide na "OFF Festival"

11.06.2012 21:40  autor: tjarb, źródło: off-festival.pl

Artur Rojek przetasował karty w talii "OFF Festival". Co przyniosło nowe rozdanie? Z festiwalowej rozpiski wypadli punkrockowcy z Suicide. Ma to związek ze stanem zdrowia lidera grupy, Alana Vegi. Z kolei odwołanie koncertu Das Racist jest chyba uśmiechem w stronę Sola Campbella. Mamy jednak dobrą nowinę dla miłośników brzmień lat dziewięćdziesiątych - jedną z gwiazd imprezy będzie amerykańska formacja Mazzy Star.

Mazzy Star to kapela, której zasług na polu lekkiego, psychodelicznego rocka nie sposób przecenić. Na scenie dominować będą utwory z trzech wydanych między 1990 i 1996 rokiem albumów, w tym z "So Tonight That I Might See", ale możliwe, że pojawią się też nowe piosenki - na jesieni ma się pojawić kolejna płyta zespołu.

Co jeszcze na "OFF Festival"? Rzut okiem na listę kapel pozwala wyłowić dla fanów rocka i metalu przede wszystkim takie nazwy, jak Iggy And The Stooges, Baroness i Swans. Impreza odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2012 roku, a karnety dostępne są w cenie 200 zł (240 zł z polem namiotowym).

Komentarze
Dodaj komentarz »