zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 stycznia 2021

Drown My Day pokazuje teledysk do "Got Some Guts?"

10.03.2013 07:09  autor: Verghityax, źródło: profil Drown My Day na Facebooku

Deathcore'owa formacja Drown My Day zaprezentowała teledysk do utworu "Got Some Guts?", promującego nadchodzący materiał, zatytułowany "Confessions". Pierwszy pełnometrażowy album studyjny krakowskiej grupy ukaże się 12 kwietnia 2013 roku nakładem niemieckiej wytwórni Noizgate Records.

Zobacz teledysk do "Got Some Guts?".

"Nareszcie możemy się podzielić z naszymi fanami jednym z najnowszych utworów. To zawsze bardzo ekscytujący moment, kiedy udostępniasz coś zupełnie nowego, coś, co jak do tej pory słyszało wyłącznie wąskie grono naszych najbliższych znajomych" - mówi wokalista Maciek "Groov" Korczak. "Mam nadzieję, że zarówno utwór, jak i prosty teledysk, który nakręciliśmy, spodoba się naszym wiernym słuchaczom. 'Got Some Guts?' to jedna z dziesięciu kompozycji, którą nagraliśmy przy okazji pracy nad nową płytą. Świetnie przyjmowała się podczas koncertów, toteż decyzja, aby nakręcić promocyjne wideo właśnie do tego numeru była dość prosta".

Początki Drown My Day sięgają 2006 roku. Po kilku przetasowaniach wykrystalizował się stały skład kapeli: Maciej Korczak na wokalu, Maciej Marendowski i Sergiusz Smolnicki na gitarze, Arkadiusz Antosz na basie i Adam Pieczarkowski na bębnach. Wkrótce światło dzienne ujrzało pierwsze demo, a w roku 2008 formacja wydała swój debiut. Zatytułowana "One Step Away From Silence" EP-ka zawierała pięć autorskich kompozycji i pozwoliła grupie podpisać kontrakt z niezależną wytwórnią Spook Records. Od tego czasu Drown My Day miało okazję zaprezentować się przed takimi załogami, jak Death Before Dishonor, Pro-Pain czy L'Esprit du Clan. W 2010 roku zespół wypuścił kolejną EP-kę, pt. "Forgotten". Rok później Macieja Marendowskiego na stanowisku gitarzysty zastąpił Sławomir Wojtas. W okresie tym ukazał się singiel "Undead God", będący zapowiedzią albumu "Confessions".

Tagi: Drown My Day
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Drown My Day pokazuje teledysk do "Got Some Guts?"
Arktur (wyślij pw), 2013-03-10 11:05:55 | odpowiedz | zgłoś
Porządna muza, w porządku kolesie :)