zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 maja 2021

Cover "Show Must Go On" Queen w wykonaniu War-Saw

3.06.2015 20:09  autor: Verghityax, źródło: profil War-Saw na Facebooku

Thrashmetalowa grupa War-Saw zaprezentowała teledysk do coveru "Show Must Go On" Queen. Cover pochodzi z nowej EP-ki formacji, zatytułowanej "Blood Honour Vendetta".

Zobacz teledysk do coveru "Show Must Go On".

Gitarzysta Łukasz Borawski komentuje: "Kiedy postanowiliśmy, że na EP-ce 'Blood Honour Vendetta' znajdzie się cover 'Show Must Go On' grupy Queen, musiałem jakoś skontaktować się z autorem tego utworu. Postanowiłem poszukać w internecie kontaktu do Braina Maya i po długich poszukiwaniach udało mi się. Napisałem maila do niego z zapytaniem, czy miałby coś przeciwko, żebyśmy nagrali cover jego utworu po wcześniejszym przesłaniu mu naszych utworów. Po około 2 - 3 tygodniach dostałem maila zwrotnego od Mistrza. Dowiedzieliśmy się, że nasza muzyka spodobała mu się i zezwolił na nagranie. Poprosił tylko, żebyśmy wysłali mu gotowy utwór, bo jest bardzo ciekawy naszego wykonania".

Materiał na EP-kę został zarejestrowany w "JNS Studio". Produkcją zajął się Paweł "Janos" Grabowski, który współpracował z kapelą przy nagrywaniu longplay'a "Nuclear Nightmare". Mastering wykonano w "Hertz Studio".

"Blood Honour Vendetta" to pierwsze dokonanie War-Saw z Łukaszem Podgórskim na wokalu - zastąpił on Pawła "Taza" Kowalskiego w 2013 roku. W tamtym okresie z zespołem rozstali się także gitarzysta Jacek Szadkowski i perkusista Michał Pasternak. Ich miejsca zajęli odpowiednio Łukasz Borawski i Dariusz Karpiński.

Tagi: War-Saw, Queen
Komentarze
Dodaj komentarz »