zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 8 kwietnia 2020

Klip do "No Way Man" The Atomic Bitchwax

13.08.2015 09:40  autor: Verghityax, źródło: profil The Atomic Bitchwax na Facebooku

Amerykańska grupa The Atomic Bitchwax wypuściła teledysk do utworu "No Way Man" z albumu "Gravitron". Za realizację klipu odpowiada ekipa Shotwell Productions.

Zobacz teledysk do "No Way Man".

"Gravitron" nagrany został w "Shorefire Studios". Produkcją materiału zajął się Alan Douches, który wcześniej współpracował z Motorhead. Longplay ukazał się 21 kwietnia 2015 roku za sprawą Tee Pee.

The Atomic Bitchwax powstał w 1992 roku w New Jersey z inicjatywy basisty i wokalisty Chrisa Kosnika, gitarzysty Eda Mundella i perkusisty Keitha Ackermana. W tym składzie muzycy nagrali dwa albumy studyjne: "Atomic Bitchwax I" i "Atomic Bitchwax II". Wkrótce potem zespół przeszedł w stan zawieszenia. Ed Mundell, który od 1993 roku udzielał się także w Monster Magnet, opuścił The Atomic Bitchwax. Jego miejsce zajął Finn Ryan.

W 2005 roku formacja wypuściła kolejny album, zatytułowany "3". Rok później, po trasie koncertowej w Europie i Ameryce Północnej, z powodów osobistych Keith Ackerman zakończył współpracę z zespołem. Nowym bębniarzem grupy został Bob Pantella z Monster Magnet. Wspólnie muzycy zarejestrowali dwa studyjne longplay'e: "TAB 4" i "The Local Fuzz".

Komentarze
Dodaj komentarz »