zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Trombone Shorty & Orleans Avenue przed Foo Fighters

3.11.2015 11:07  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Grupa Trombone Shorty & Orleans Avenue wystąpi w charakterze supportu na europejskiej trasie Foo Fighters. Polski przystanek tournee odbędzie się 9 listopada 2015 roku w krakowskiej hali "Tauron Arena Kraków".

Trombone Shorty & Orleans Avenue to formacja dowodzona przez Troy'a Michaela Andrewsa, trębacza i puzonistę z Nowego Orleanu. W swojej twórczości grupa łączy wpływy funku, hip-hopu oraz rocka.

Obecnie zespół nadal promuje swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Say That To Say This". Wydawnictwo ukazało się w 2013 roku, znalazło się na nim dziesięć utworów. Do jednego z nich, pt. "Fire and Brimstone" powstał teledysk, który można zobaczyć tutaj.

Muzycy Foo Fighters promują obecnie swój ósmy longplay studyjny, zatytułowany "Sonic Highways". Na płycie znalazło się osiem kompozycji, z których każda została zarejestrowana w innym studiu w Stanach Zjednoczonych. Materiał nagrywany był w okresie od września 2013 do lipca 2014 roku. Produkcją zajął się Vig Butch, który wcześniej współpracował z Foo Fighters przy nagrywaniu "Wasting Light".

"Sonic Highways" trafił do sprzedaży 10 listopada 2014 roku za sprawą RCA Records. Album zadebiutował na drugim miejscu w zestawieniu "Billboard 200", sprzedając się w nakładzie 190 000 egzemplarzy.

9.11 - Kraków, "Tauron Arena Kraków"
Bilety:
Trybuny górne - 249 zł
Trybuny dolne - 299 zł
Płyta - 299 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »