zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 5 marca 2021

Polski teledysk norweskiego Kampfar

3.11.2015 13:42  autor: Verghityax, źródło: profil Red Pig Productions na Facebooku

Norwegowie z blackmetalowego Kampfar opublikowali teledysk do utworu "Daimon" - numer pochodzi z albumu "Profan", który ukaże się 13 listopada 2015 roku za sprawą Indie Recordings. Za realizację klipu odpowiada polska ekipa Red Pig Productions.

Zobacz teledysk do "Kampfar".

Red Pig Productions komentuje: "Z przyjemnością prezentujemy nasze najnowsze dzieło, 'Daimon'. Teledysk promuje najnowsze wydawnictwo norweskiego zespołu Kampfar. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że po dwudziestu jeden latach działalności zespołu jest to ich pierwszy teledysk i to niezwykle odpowiedzialne zadanie zostało powierzone nam. Zespół gościł w Krakowie w pierwszej połowie września, a prace nad klipem trwały około trzech miesięcy".

"Profan" będzie siódmym longplay'em studyjnym w karierze Norwegów. Na następcy "Djevelmakt" znajdzie się siedem autorskich kompozycji. Partie wokalne nagrane zostały w studiu "Waterfall" w Oslo, ślady bębnów wbito w "Blacklodge Studios" pod okiem Jonasa Kjellgrena. Za brzmienie pozostałych instrumentów odpowiada Ole Hartvigsen, gitarzysta formacji. Miksami zajął się Jonas Kjellgren.

Lista utworów:

1. Gloria Ablaze
2. Profanum
3. Icons
4. Skavank
5. Daimon
6. Pole in the Ground
7. Tornekratt

Przypominamy, że Kampfar zagra swój jedyny polski koncert na "Metalowej Wigilii" 19 grudnia 2015 roku u boku zespołów Triptykon, Gorgoroth, Primordial i Gehenna. Wydarzenie odbędzie się w warszawskim klubie "Progresja Music Zone".

19.12 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Start: 16:00
Bilety: 110 zł (przedsprzedaż) i 130 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Kto płaci za oglądanie na żywo koncertów online?