zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 16 czerwca 2019

"Defense Mini Fest" 25 maja w Krakowie

19.05.2016 09:06  autor: Verghityax, źródło: Defense Records

Podczas "Defense Mini Fest", który odbędzie się 25 maja 2016 roku w "Kawiarni Naukowej" w Krakowie, wystąpią Dira Mortis, Aragon, Faeces, Scissors As A Gift oraz goście z Brazylii - zespół Woslom.

Death metalowcy z Dira Mortis promować będą swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Psalms of Morbid Existence". Płyta trafiła do sprzedaży 21 grudnia 2015 roku za sprawą Defense Records. Materiał zarejestrowany został w "Roslyn Studio". Na krążku znalazło się siedem autorskich kompozycji oraz cover "Slavery" czeskiego Krabathor. Zawartości "Psalms of Morbid Existence" można posłuchać tutaj.

Krakowski blackmetalowy Aragon wraca na scenę po niemal dwóch latach przerwy. Wcześniej kapela działała w latach 1992 - 1995, by w roku 2011 reaktywować się z perkusistą i wokalistą Darenem jako jedynym członkiem dawnego składu. Od tego czasu światło dzienne ujrzał longplay studyjny, pt. "Torn by the Devil", cztery splity oraz EP-ka "Antichrist".

Muzycy Faeces grają brutalny death metal, pracują obecnie nad materiałem na nowy album. Dyskografię kwartetu zamyka "Upstream" z 2011 roku, trzeci longplay studyjny w dorobku kapeli.

Scissors As A Gift to hardcore'owa formacja, która rozpoczęła działalność w 2012 roku. Dwa lata później grupa wypuściła swoją pierwszą demówkę, pt. "Release The Anger". W marcu 2016 roku muzycy opublikowali singiel "Warriors". Do tego numeru powstał teledysk, który można zobaczyć tutaj.

Thrash metalowcy z Woslom pochodzą z Sao Paulo, mają na swoim koncie trzy longplay'e studyjne. Ostatni z nich, "A Near Life Experience", miał swoją światową premierę 25 kwietnia 2016 roku. Ponad miesiąc wcześniej materiał ukazał się w Brazylii za sprawą Shinigami Records.

Dla osób w wieku poniżej lat 16 wstęp na "Defense Mini Fest" jest wolny.

25.05 - Kraków, "Kawiarnia Naukowa"
Start: 19:00
Bilety: wstęp wolny (dla osób poniżej 16 lat) i 15 zł (dla osób powyżej 16 lat)

Komentarze
Dodaj komentarz »