zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 25 kwietnia 2019

Sicphorm przed All That Remains we Wrocławiu

12.12.2018 15:22  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Zespół Sicphorm otworzy nadchodzący koncert All That Remains we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia 2018 roku w klubie "Firlej".

Wrocławski Sicphorm łączy w swojej twórczości thrash metal z groove metalem i hardcorem. Kapela zadebiutowała w 2015 roku albumem, pt. "Wake Up". Sesja nagraniowa odbyła się w "Latency Studio", za miksy i mastering odpowiada Paweł Ewertowski. Obecnie muzycy pracują nad materiałem na drugie wydawnictwo.

Amerykanie z All That Remains promują swój dziewiąty longplay studyjny, zatytułowany "Victim of the New Disease". Premiera płyty miała miejsce 9 listopada 2018 roku nakładem Razor & Tie. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował pod okiem Daniela Laskiewicza. W utworze "Just Tell Me Something" gościnnie zaśpiewał Danny Worsnop z Asking Alexandria.

W październiku 2018 roku zmarł Oli Herbert - gitarzysta i współzałożyciel All That Remains. Ciało muzyka znalezione zostało w stawie nieopodal jego domu w Stafford Springs. Funkcjonariusze nie wykluczyli udziału osób trzecich. Na potrzeby trasy koncertowej stanowisko gitarzysty objął Jason Richardson.

14.12 - Wrocław, "Firlej"
Start: 19:00
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »