zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 11 maja 2021

In Twilight's Embrace na "Black Waves Fest"

5.06.2017 15:10  autor: Verghityax, źródło: profil "Black Waves Fest" na Facebooku

Skład drugiej edycji "Black Waves Fest" zamknął poznański zespół In Twilight's Embrace. Wcześniej organizatorzy potwierdzili udział formacji Neolith, Moanaa, Mentor, Cemetery of Scream i Kontagion. Wydarzenie odbędzie się 14 października 2017 roku w "Spichlerzu Polskiego Rocka" w Jarocinie.

Dyskografię poznańskiego In Twilight's Embrace zamyka EP-ka, zatytułowana "Trembling". Jej premiera odbyła się 25 maja 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records. "Trembling" stanowi epilog longplay'a "The Grim Muse" z 2015 roku. Na płycie znalazły się dwa nowe utwory oraz cover "Opowieści zimowej" Armii.

Neolith nadal ogrywa swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Izi.Im.Kurnu-Ki". Premiera płyty odbyła się 2 marca 2015 roku nakładem Non Serviam Records. Jest to pierwsza płyta formacji nagrana z gitarzystą Bartoszem Wierzbickim i perkusistą Ireneuszem Gawlikiem.

Moanaa promuje "Passage", swój drugi longplay studyjny. Praca nad utworami rozpoczęła się w marcu 2016 roku. Muzycy Moanaa weszli do bielskiego "Heavens Sound", aby tam zarejestrować materiał pod okiem Marcina Piekło. Ścieżki wokalne nagrane zostały w należącym do Nihila "Czyściec Studio". Miksami i masteringiem zajął się Piotr Gruenpeter z "Satanic Audio". Premiera odbyła się 15 września 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records.

W styczniu 2017 roku Moanaa poinformowała, że po pięciu latach współpracy skład opuścił gitarzysta Jakub Piwowarczyk. Jego miejsce w zespole zajął Maciej Kosarz.

Mentor powstał w 2011 roku. W skład formacji wchodzą muzycy Thaw i J. D. Overdrive. 15 września 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records ukazał się pierwszy album kapeli, zatytułowany "Guts, Graves and Blasphemy". Masteringiem zajął się Piotr Gruenpeter, basista zespołu.

Dyskografię Cemetery of Scream zamyka album "Frozen Images". Ujrzał on światło dzienne w styczniu 2009 roku.

Kontagion to bydgoska groove metalowa formacja, działająca od 2007 roku. Obecnie kapela promuje swój drugi longplay studyjny, pt. "[R-!-E]LENTLESS".

14.10 - Jarocin, "Spichlerz Polskiego Rocka"
Start: 19:00
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »