zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 13 grudnia 2017

"The Evil Has Landed" Queens of the Stone Age

11.08.2017 09:15  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Queens of the Stone Age udostępnił "The Evil Has Landed", kolejny utwór z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Villains". Premiera płyty planowana jest na 25 sierpnia 2017 roku.

Praca nad "Villains" rozpoczęła się w 2014 roku. Josh Homme zagrał w czerwcu 2014 roku solowy koncert akustyczny w ramach festiwalu "Meltdown", wykonując wówczas premierowy utwór "Villains of Circumstance". Queens of the Stone Age planował wypuścić nowy krążek w 2016 roku, jednak termin ten uległ przeunięciu z uwagi na udział Troy'a van Leeuwena w Gone Is Gone oraz poboczny projekt Josha Homme i Iggy Popa, którego rezultatem był album "Post Pop Depression". Materiał na "Villains" wyprodukował Mark Ronson, za miksy odpowiada Alan Moulder.

Lista utworów:

1. Feet Don't Fail Me
2. The Way You Used To Do
3. Domesticated Animals
4. Fortress
5. Head Like A Haunted House
6. Un-Reborn Again
7. Hideaway
8. The Evil Has Landed
9. Villains Of Circumstance

Dyskografię Queens of the Stone Age zamyka "...Like Clockwork", szósty longplay studyjny w dorobku kapeli. Dziesięć utworów, które znalazły się na płycie, zostało zarejestrowanych w "Pink Duck Studios" w Kalifornii. W trakcie sesji nagraniowej zespół opuścił długoletni perkusista Joey Castillo. Jego partie na album dokończył Dave Grohl z Foo Fighters. W dwóch kompozycjach gościnnie swoje chórki nagrał Nick Oliveri, dawny basista kapeli. Wśród pozostałych gości znaleźli się Mark Lanegan, Trent Reznor, Alex Turner i Elton John.

Komentarze
Dodaj komentarz »