zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 13 grudnia 2017

Wideo z tekstem do "Enemy Of Truth" Septicflesh

11.08.2017 12:35  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Grecki Septicflesh udostępnił wideo z tekstem do utworu "Enemy Of Truth" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Codex Omega". Jego premiera odbędzie się 1 września 2017 roku pod egidą Season of Mist.

"Codex Omega" będzie wydawnictwem dwupłytowym. Okładkę wykonał Seth Siro Anton, basista i wokalista grupy. Składający się z dziesięciu utworów materiał zarejestrowany został w trzech studiach: greckim "Zero Gravity Studios", czeskim "Smecky Studios" oraz szwedzkim "Fascination Street Studios". Za produkcję odpowiada Jens Bogren.

W nagraniach gościnnie udział wzięła praska FILMharmonic Orchestra, której członkowie współpracowali już z Septicflesh przy albumach "Communion", "The Great Mass" i "Titan". "Codex Omega" to pierwszy longplay Greków nagrany z Kerimem Lechnerem, dawnym bębniarzem Decapitated.

Lista utworów:

CD1
1. Dante's Inferno
2. 3rd Testament (Codex Omega)
3. Portrait Of A Headless Man
4. Martyr
5. Enemy Of Truth
6. Dark Art
7. Our Church, Below The Sea
8. Faceless Queen
9. The Gospels Of Fear
10. Trinity

CD2
1. Martyr Of Truth
2. Dark Testament
3. Portrait Of A Headless Man (Orchestral Version)

Przypominamy, że Septicflesh wystąpi w roli gwiazdy głównej "Metal Mine Festival 2017" w Wałbrzychu. Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia 2017 roku na terenie "Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia". Organizatorzy potwierdzili również udział Furii, Obscure Sphinx, In Twilight's Embrace, Acid Drinkers, Antigod, Veal, F.A.M., Eternal Deformity i Doomas.

Bilety: 70 zł (do 13 sierpnia) i 75 zł (od 14 sierpnia)

Komentarze
Dodaj komentarz »