zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 14 kwietnia 2021

Sincarnate dołącza do trasy Immolation i Melechesh

22.08.2017 15:04  autor: Verghityax, źródło: Massive Music

Rumuńska grupa Sincarnate dołączyła do europejskiej trasy Immolation, Melechesh i Azarath. Zespoły odwiedzą także Polskę: występy odbędą się 26 września 2017 roku w Krakowie, 27 września we Wrocławiu, 28 września w Gdyni i 29 września w Warszawie.

Sincarnate pochodzi z Bukaresztu, od początku działalności przewodzi jej klawiszowiec i gitarzysta Cristi. Formacja gra mieszankę death i doom metalu. Obecnie kwintet promuje swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "In Nomine Homini". Ukazał się on 1 kwietnia 2017 roku w barwach Hatework.

Immolation przywiezie ze sobą "Atonement", swój dziesiąty longplay studyjny. Na płycie znalazło się jedenaście premierowych kompozycji oraz nagrane na nowo "Immolation" z debiutanckiego "Dawn of Possession". Materiał zarejestrowany został w nowojorskim "Millbrook Sound Studios", z którego zespół korzystał już wielokrotnie. Produkcją zajął się Paul Orofino, za miksy i mastering odpowiada Zack Ohren. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 24 lutego 2017 roku pod egidą Nuclear Blast.

Azarath promuje "In Extremis", swój szósty longplay studyjny. Na następcy "Blasphemers' Maledictions" znalazło się dziesięć kompozycji, które zmiksował i zmasterował Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Premiera płyty odbyła się 7 kwietnia 2017 roku. Z "In Extremis" formacja wróciła pod skrzydła Agonia Records, z którą po raz ostatni współpracowała przy "Praise the Beast".

Black metalowcy z Melechesh przyjadą ze swoim ostatnim albumem studyjnym, pt. "Enki". Materiał zarejestrowany został w Grecji pod okiem Giorgosa Bokosa, miksami i masteringiem zajął się Jonas Kjellgren ze szwedzkiego "Black Lounge Studios". Na płycie gościnnie wystąpili Max Cavalera, Sakis Tolis z Rotting Christ i Rob Caggiano.

Na polskich koncertach wystąpi dodatkowo poznańska grupa In Twilight's Embrace, promując swój nadchodzący album, pt. "Vanitas".

26.09 - Kraków, "Zet Pe Te"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

27.09 - Wrocław, "Pralnia"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

28.09 - Gdynia, "Ucho"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

29.09 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »